Manitalarla sohbet ve tanışmayorumsuz
1.285
Manitalarla sohbet ve tanışma

Manitalarla sohbet etmek istiyorum diyenler!

Belki “manita” kavramı kulağa hoş gelmeyebilir veya bu durum bayan arkadaşlarımızı sinirlendirebilir, eğerki böyle birşey söz konusu ise herkesden özür diliyorum. Şöylede bir gerçek var ama. Eğer’ki bir erkek bu benim manitam diyorsa bunun altında asla ama asla kötü bir niyet yatmıyordur, art bir niyet yoktur. Bu tür sözleri bazen erkekler kendi aralarında hava atmak amaçlı birbirlerine söylerler.

Yani erkeklerin kendi aralarında kullandığı “manita” cümlesi tamamen bayan arkadaşına olan sevgisinden, ilgisinden kaynaklanarak söylenen bir kelimedir. Halk arasında manita yaptım, manita yapmaya gidelim gibi telaffuzde edilir.

Bu yüzden bayan arkadaşlar bize darılmasın, kızmasın. CetleS.Com çet sitemizde erkeklerin manitalarla sohbet etmesini ve tanışmasını sağlamak amaçlı oluşturduğumuz sayfamız artık sizlerin hizmetinize girmiş olup kanal içersinde Manitalarla sohbet ederken onlara karşı olan davranışlarınızı kanal yönetimi olarak titizlikle takip edip bayan arkadaşların rahatsız olmayacagı bir şekilde sohbetin en güzel şekilde ilerlemesi yönünde çet odamızı muhafaza edeceğizdir.

Manitalarla sohbet ve tanışma hakkında fikrini belirtmek istersen buraya tıklayabilirsin


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2014

Konu hakkında mesaj gönderin