Manitayla barışma sözleri

yorumsuz
3.301

Manitayla barışma sözleri

SEVGİLİYLE BARIŞMAK İÇİN ETKİLEYİCİ SÖZLER

Sevgiliyle barışma yollarınımı arıyorsunuz veya sevgiliyle ayrıldınız ve şimdide onunla barışmak için güzel sözlermi lazım, küsen sevgiliyle barışma sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz, eski sevgiliyle barışma sözleride sitemizde mevcut, sevgiliyle barışma sözlerini yeterki doğru yerde doğru zamanda kullanmaya çalışın,KIRMIZI GÜL sevgiliyle barışma mesajlarını sizde kafanızda düşünün ve tasarlayın, sevgiliyle barışmak için şiirler yazın, sevgiliyle barışma duası edin tabi bunları yapmanız için son derece tabiri caiz ise çok efedersiniz köpek gibi pişman olmak lazımdır.

Sevgiliyle barışma yöntemleri arasında en etkileyici yöntem bence çiçektir. Paranız varsa evine veya çalıştığı şirkete veya kendiniz bizzat verin derim yok utanıyorum diyorsanız başkası aracılığıyla gönderin ve içinide küçük bir not yazın “seni seviyorum nolur beni affet” gibisinden.

Yok bunlarla uğraşamam erkekliğede bokta süremem sağdece bir kaç sözle barışma yolları yokmu diyorsanız öyleyse birde bunları deneyin.

Çevrenizde veya onun görebileceği yerlerde iseniz onu inciltmeden, ona herhangi bir laf sokmadan asabi hareketler, tavırlar, çevrenizdeki kişilerle anlaşamazlık gibisinden tavırlar takılın veya bunalımdaymışsınız gibi ayaklar yapın inanınki hoşuna gidecektir.

Sevgilinize telefondan mesaj atarak “Yemek veya sinema” hangisi gibisinden bir mesaj yollayın geri çevirmeleri çok zor olacaktır.

Akşam yatağa yattınız ve onu düşünmekten uyuyamıyorsunuz hemen telefona sarılın ve “Aşkım seni düşünmekten uyuyamıyorum” bitsin bu işkence gibisinden de yazılar yazabilirsiniz.

Budamı işe yaramadı öyleyse “iş buldum il dışına gidiyorum” gibisinden mesaj atarak ayak yapın dayanamayacaktır.

Veya ona “Yeni sevgili yapmışsın hayırlı olsun” ben çekiliyorum aradan gibisinden ayak yapın kesinlikle karşılığı gelecektir.

Veya maço erkekten hoşlanan bir bayansa kolundan tutun aniden çevirin ve “seni seviyorum lan” diyin.

veya standar sözlere bağlayın ve yüzüne söyleyin

Kabul edilemeyecek bir olaydı belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki hatasız kul olmaz ve senden bir kereliğine olsun veya senden bir kere daha beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum. gibisinden acitasyona bağlayın zaten kızlar bunları duyunca yelkenleri fora olur.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Bilirsin beni aşkım ben bir karıncayı bile inciltmezken seni de inciltmek istemedim, inan ki istemeden oldu bu kadar darılıp küseceğini düşünemedim. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olursun gel barışalım balim, peteğim. artık siz sevgilinize ne diyorsanız onu söyleyin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2014