Manitayla barışma sözleri

Sözler ve mesajlar
ask

Manitayla barışma sözleri – SEVGİLİYLE BARIŞMAK İÇİN ETKİLEYİCİ SÖZLER

Sevgiliyle barışma yollarınımı arıyorsunuz veya sevgiliyle ayrıldınız ve şimdide onunla barışmak için güzel sözlermi lazım, küsen sevgiliyle barışma sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

KIRMIZI GÜL

Eski sevgiliyle barışma sözleri de sitemizde mevcuttur, sevgiliyle barışma sözlerini yeter ki doğru yerde doğru zamanda kullanmaya çalışın, sevgiliyle barışma mesajlarını sizde kafanızda düşünün ve tasarlayın

Sevgiliyle barışmak için şiirler yazın, sevgiliyle barışma duası edin tabi bunları yapmanız için son derece tabiri caiz ise çok Affedersiniz köpek gibi pişman olmak lazımdır.

En İyi Manitayla Barışma Sözleri

Sevgiliyle barışma yöntemleri arasında en etkileyici yöntem bence çiçektir. Paranız varsa evine veya çalıştığı şirkete veya kendiniz bizzat verin derim yok utanıyorum diyorsanız başkası aracılığıyla gönderin ve içini de küçük bir not yazın “seni seviyorum nolur beni affet” gibisinden.

Yok bunlarla uğraşamam erkekliğe bokta süremem sadece bir kaç sözle barışma yolları yok mu diyorsanız öyleyse birde bu küsen sevgiliyle barışma sözlerini deneyin.

Çevrenizde veya onun görebileceği yerlerde iseniz onu inciltme den, ona herhangi bir laf sokmadan asabi hareketler, tavırlar, çevrenizdeki kişilerle anlaşamazlık gibisinden hal ve kareketler yapın veya bunalımdaymışsınız gibi ayaklar yapın inanınki hoşuna gidecektir.

KÜSEN SEVGİLİYLE BARIŞMAK İÇİN ETKİLİ SÖZLER

Sevgilinize telefondan mesaj atarak “Yemek veya sinema” hangisi gibisinden bir mesaj yollayın geri çevirmeleri çok zor olacaktır.

Akşam yatağa yattınız ve onu düşünmekten uyuyamıyorsunuz hemen telefona sarılın ve “Aşkım seni düşünmekten uyuyamıyorum” bitsin bu işkence gibisinden de yazılar yazabilirsiniz.

Bu damı işe yaramadı öyleyse “iş buldum il dışına gidiyorum” gibisinden mesaj atarak ayak yapın eminim ki dayanamayacaktır ve mutlaka size mesaj yazacaktır.

Veya ona “Yeni sevgili yapmışsın hayırlı olsun” ben çekiliyorum aradan gibisinden ayak yapın kesinlikle karşılığı gelecektir.

Veya maço erkekten hoşlanan bir bayansa kolundan tutun aniden çevirin ve “seni seviyorum lan” diyin veya standar sözlere bağlayın ve yüzüne söyleyin

Kabul edilemeyecek bir olaydı belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki hatasız kul olmaz ve senden bir kereliğine olsun veya senden bir kere daha beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem.

Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum. gibisinden acitasyona bağlayın zaten kızlar bunları duyunca yelkenleri fora olur.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Bilirsin beni aşkım ben bir karıncayı bile inciltmezken seni de inciltmek istemedim, inan ki istemeden oldu bu kadar darılıp küseceğini düşünemedim. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olursun gel barışalım balim, peteğim. artık siz sevgilinize ne diyorsanız onu söyleyin.

Güzel Sözler ve Mesajlar

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç