Mardinli Arkadaşlarla Chat & sohbet


Çetleş

Mardinli arkadaş arayanların buluşma noktası

Güney doğunun parmakla gösterilmekte olan illerinden biriside mardin’dir. Mardinlilerin arkadaşlık çevresini genişletebilmeleri, büyütebilmeleri için chat odamızı kullanmalarını öneriyoruz. Bir çok sayıda mardinli arkadaşlar gerek mardin den gerekse güneydoğu dan sohbet edip tanışacağı beyler, bayanlar, kız arkadaşlar, zengin kadınlar, üzülerek söylüyorum dul bayanlar ile sohbet ederek arkadaş ediniyor.

Sizlerden tek ricam arkadaşlar sohbet odamızda türkçe harici başka bir dil kullanmayalım. Yani kürtçe konuşmak veya ingilizce, almanca konuşmak yasaktır. Çünkü bilen var, bilmeyen var ve türkiyemizin heryerinden katılan arkadaşlar var anlamadıkları için sıkıntı yaşanıyor.

Mardin den sohbet edeceğiniz kişi sayısı her geçen gün artmakta olup kazanacağınız arkadaş sayısıda epeyce fazladır. Böyle oluncada hem dosthane bir ortam yaratarak güzel olan her ne varsa birlikte yaplaşmaya, tadını çıkarmaya bizimle varmısınız?

MARDİN MASAÜSTÜ CHAT GİRİŞİ

MARDİN MOBİL SOHBET YAP

MARDİN ARKADAŞLIK İLANI VER

Evet varım diyorsanız ücretsiz ve üyeliksiz mardinli bayanlarla ve erkeklerle sohbet etmek için chat odamızı kullanabilirsiniz.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ