Mardinli bayan arkadaşlarla sohbet

yorumsuz
1.545

Mardinli bayan arkadaşlarla sohbet
 

 
 
  
 

 

Mardinli kadın ve erkeklerin, kızların ve bayanların buluşma noktası

Güney doğunun parmakla gösterilmekte olan illerinden biriside mardin’dir. Mardinlilerin arkadaşlık çevresini genişletebilmeleri, büyütebilmeleri için chat odamızı kullanmalarını öneriyoruz. Bir çok sayıda mardinli arkadaşlar gerek mardin den gerekse güneydoğu dan sohbet edip tanışacağı beyler, bayanlar, kız arkadaşlar, zengin kadınlar, üzülerek söylüyorum dul bayanlar ile sohbet ederek arkadaş ediniyor.

Sizlerden tek ricam arkadaşlar sohbet odamızda türkçe harici başka bir dil kullanmayalım. Yani kürtçe konuşmak veya ingilizce, almanca konuşmak yasaktır. Çünkü bilen var, bilmeyen var ve türkiyemizin heryerinden katılan arkadaşlar var anlamadıkları için sıkıntı yaşanıyor.

Mardin den sohbet edeceğiniz kişi sayısı her geçen gün artmakta olup kazanacağınız arkadaş sayısıda epeyce fazladır. Böyle oluncada hem dosthane bir ortam yaratarak güzel olan her ne varsa birlikte yaplaşmaya, tadını çıkarmaya bizimle varmısınız?

Evet varım diyorsanız ücretsiz ve üyeliksiz mardinli bayanlarla ve erkeklerle sohbet etmek için chat odamızı kullanabilirsiniz.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2014