Mirc çet

Mirc çet

mirc_logosu Mirc sohbet programı Khaled Mardam-Bey tarafın dan geliştirilen ve çok sayıda türk yazılımcılar tarafından türkçe mirc versiyonu olarak kullanıma sunulan, sohbet etme programları arasında en çok rağbet görenlerin başında gelmektedir.  Yaklaşık 18 yılı aşkın mazisi bulanan mirc programı günümüze kadar başarılı bir şekilde ünvanını koruyarak, halendaha insanlar tarafından retcih edilen bir sohbet programıdır. Mirc chat programı ile irc sohbet sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan etkili bir iletişim programı dır.

Profesyonel Türkçe Mirc programı na sahip olmak isteyen sohbet severler çok sayıda mirc indirme seçeneğine sahiptir ler. Mirc programı na sahip olabileceğiniz siteler arasın da www.mirc.com.tr, www.mircalem.net, www.turkiyemirc.org, zurna.mircindir.org, sohbet.yuzuk.net, www.kelebekscript.net, www.mirchane.com gibi çok sayıda türkçe mirc indirme hizmeti veren siteler vardır. Bütün bu mirc siteleri sayesinde mirc indirip çet yapabilmeniz hem kolay, hem güvenilir, hemde hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.. Şunu bilmenizi isteriz ki yukarıda belirttiğimiz mirc çet indirme siteleri arasın dan hangi mirci indirirseniz, indirmiş olduğunuz sitenin irc sohbet serverine bağlanacaksınız dır. Eğer siz Cetles.Com un mirc serverine bağlanarak chat yapmak istiyorsanız bize ait olan mirc chat programını indirmeniz gerekmektedir. İndirmek İçin Bu Linke Tıklamanız Yeterlidir.

Mirc chat programı ile daha kullanışlı bir sohbet deneyimini yaşayabilirsiniz. Kolay ve anlaşılır menüsü ile rahat ça nick geçişi, nick şifrele, kanal kaydetme, komik yazılar, şiir menüsü, etkili yazılar menüsünü kullanarak mirc çet odasın daki insanlarla keyif dolu sohbet edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2015

Konu hakkında mesaj gönderin