Muş çet odası

Çetleş

Muşlular için çet odaları

Evet artık herkezin bildiği gibi internet teknolojisi aldı başını gidiyor, durdurabilene benden 100 akçe =) artık her evde bilgisayar ve internet olduğunu söylesek sanırım yalan konuşmuş olmayız. Hatta bırakalım evdeki bilgisayarı interneti cep telefonlarından bile artık insanlar rahatca internette gezebiliyor, chat yapabiliyorlar. Haliyle bu durumdan faydalanmak isteyen arkadaş canlısı gençler yeni arkadaşlıklar kurmak adına çet sohbet sitelerine reabet ediyor ve çetleşen bayanlarla, chat yapan baylarla iletişim kurma imkanından yararlanıyorlar.

Biz bu durum karşısında muşlular için çet odamızı siz muşluların hizmetine sunuyoruz. Çet odamızda muş ilimizden bay ve bayan arkadaşlarla tanışma, arkadaş olma hatta aradığınız aşkı bile bulmanız içten bile değil. Muş ilimizin ilçeleri olan Bulanık · Hasköy · Korkut · Malazgirt ve Varto’dan arkadaşlarla chat yapmanız ve arkadaşlık kurmanız içten bile değil. Hemen bu güzel oluşumdan sizde faydalanmak için chat yapmaya başlayın.

Muş çet odamızda küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, facebook adresi ve telefon numarası vermek katiyen yasaktır.

Henüz 18 yaşından küçük bay ve bayan arkadaşlar Muş Çet odamıza girmeleri yasaktır. Muş chat odamıza sunucu üzerinden /j muş yazarakta giriş yapabilirsiniz.

MUŞ CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ