Mynet Çet Chat Sohbet Odaları

Çetleş
Mynet çet chat

Turkiyenin ilk ve en eski siteleri arasinda yer alan mynet kullanicilarina zamaninda başarili bir sekilde chat hizmeti vererek beyinlerde yer yapmitir. Hic unutmuyorum 99 yillari arasında bende mynet çet odalarinda operator gorevlisi olarak hizmet vermistim.

Eski Mynet Chat Odası

Ozamanlar çok sayida Mynet çet odalari yer almaktaydi bu odalar #mynet_chat, #mynet_sohbet, #mynet_ask, #mynet_cinsellik, #mynet_çet gibi odalar bay ve bayanlar tarafindan en cok rehavet goren çet odaları içersindeydi. Mynet çet chatMynet gunumuzde halen daha basarili bir sekilde yayin yapan guncel sitelerimiz arasindadir.

Mynette bulunan kullanicilar spor haberleri, kadinca, magazin haberleri, yurttan ve dunyadan onemli gelismeler ve eglenceli oyunlar okey, batak, pisti gibi cok sayida oyunlardan istifade etmektedirler. Bilinmeyen bir nedenden oturu mynet chat odalari hizmetini durdurmus olup mynet çet severlerini hayal kırıklılığına uğratmıştır.

Meynet Sohbetciler

Bu durumdan yola çikarak eski mynet chat odalarini canlandirmak adina yeni bir mynet çet odasi kurma kararina varmisizdir. Daha şimdiden eski mynet chat zamanında olan kişilerden RauL, wiLd, AleN, sipsi, kardelen, burCu, pinar34 ve cadicik gibi arkadaşlar mynet çet odamızın yönetimindedir.

Google arama motorunda bügün dahi mynet çet, mynet çetleşme, mynet çet odaları, mynet chat, mynet çet arkadaş, mynet bayan arkadaş, mynet çet yap gibi aranan kelimeler içermektedir.

Mynet Chat odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Chat odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ