Nasıl bayan arkadaş bulurum26 yorum
8.474
Nasıl bayan arkadaş bulurum

Nasıl bayan arkadaş bulurum, Nasıl arkadaş olurum

Bayan arkadaş bulma işinde zorlanan beyler, bir türlü bayan arkadaş edinemiyorum diyenler, bayanlarla konuşmaktan çekinenler utanlar duyduk duymadık demeyin. Bayan arkadaş bulma yönünde işin püf noktasını 2 şekilde sizler için açıklıyoruz. Aşağıda açıklamada bulunucağımız bayan arkadaş bulmak için 2 seçenekte internetten bulabilmeniz içindir, yani tamamen ücretsiz, üyeliksiz bedavadır.

Nasıl bayan arkadaş bulurum diyorsanız

Seçenek 1: Chat odamıza giriş yapacaksınız ve kanaldaki bay ve bayan arkadaşlara ayak uydurup 3-5 gün geçirmeniz lazım bunun sebebi ise çet kanalımızda herkezin sizi benimsemesi, tanıması lazım. Kanala girer girmez işe koyulursanız herkezin tepkisini alabilirsiniz çünkü kanalda çift olan sevgilisi olan arkadaşlar çok sayıda olduğu için yanlış kapıyı çalabilirsiniz. Ortalama 5. gün sonunda artık siz kanaldakileri kanaldakiler sizi tanıyınca kolları sıvamaya sıra geldi demektir ve kalbinizin kapılarını sonuna kadar açarak bayan arkadaşlarla tanışmaya başlayıp size uygun olduğunu düşündüğünüz bayana içinizdeki ter temiz duyguları tüm dürüstlüğüyle ona anlatmanız olacaktır. İlk seferde başarısız olsanızda bu işin peşini bırakmayıp muhakkak sunduğunuz teklife evet cevabını alacaksınızdır.

Seçenek 2: Sohbet ortamlarından harz duymuyorsanız 2. seçeneğimiz olan aşağıdaki yorum yapma bölümünden sayfamıza kendinizi tanıtan kısa ve öz bir mesaj yazıp mesajınızın sonuna dilerseniz telefon numaranızı dilerseniz facebook ve diyer sosyal paylaşım adreslerinizi yazarak aradığınız kişinin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Nasıl bayan arkadaş bulurum için (26 Yorum) yapıldı

  1. SELAM BEN AHMET ADIYAMAN VE CEVRE İLERDEN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM İLGİNİZE TEŞEKÜRLER:0506 861 85 95

  2. Merhaba ismim Selman 37 yaşındayım saygı sevgi, dürüstlük çerçevesinde bir bayan arkadaş ile tanışmak istiyorum Aksaray lıyım. Tel 0541 494 74 50

  3. Benim ismim ender arslan tanışıp tanımak istiyorum bir bayanla telefonumu ararsanız tanışırız o5357416652 uşak liyim