Anasayfa / Çetleş / Nevşehir çet

Nevşehir çet

Nevşehir çetleşme – chat odaları

Artık kabul edelimki internet insanların yaşamına hiç bitmeyecek bir aşk gibi girdi ve artık hayatımızdan, söküp atmamızın mümkünatı yok. 3 yaşındaki bebişler bile biliyor telefondan internette oyun oynamasını. Bebiş demişken benım ömer diye 4 yaşında bi yeğenim var ellerinizden öper o bile bilgisayar hastası olmuş elimde görmesin telefonumu veya laptopumu hemen yakama yapışıyor bırakmıyor kerata valla =)

Söz konusu internet olunca akıllara ilk gelen konulardan biriside chat, sohbet konusu. Dünya genelinde milyonlarca insan çet yapmak için arkadaş bulmak için çetleşme sitelerini tercih etmektedir çünkü chat siteleri hem ücretsiz hemde üyeliksiz dir.

Çet, sohbet zevkini siz değerli nevşehirliler den mahrum bırakırmıyız! hayır tabikide nevşehir çet odamızda nevşehir merkez ilinden veya nevşehire bağlı olan ilçeleri Acıgölden,  Avanos dan, Derinkuyu dan, Gülşehir den, Hacıbektaş tan, Kozaklı dan ve Ürgüp’den bay ve bayan arkadaşlar ile tanışıp, kaynaşıp, samimiyet kurup çok güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Nevşehir çet odamızda küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, facebook adresi ve telefon numarası vermek katien yasaktır.

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

NEVŞEHİR ÇET ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir