Niğdeli bayanlarla erkeklerle sohbet – Niğde Chat


Çetleş

cet-girisi Niğdenin merkezinde esenbey mahallesinde bir kaç yıl kaldım ve çok iyi insanlarla dolu niğdede bayan arkadaşlarımda oldu erkek arkadaşlarımda hepsi de birbirinden değerli idi.

Niğde Sohbet Odası

Niğdede kaldığım vakitler bir ay kadar maddi durum sıkıntısı çekmiştim çünkü ev tuttum eşyalar felan aldım yemek yiyecek içecek derken para suyunu çekmişti nede olsa öğrenciyiz üst kattaki hafize abla saolsun çok yardım cı oldu bana hemen hemen her akşam yemeğini hafize ablam saolasun bana veriyordu mücahit abide kendinin eşiydi oda sigaramı veriyordu onları gerçekten çok özledim ve vefa borcum var günün birinde kesinlikle ödeyeceğim.

Niğde Chat Sitesi

Okuldan arkadaşlar olsun mahalledeki eş dostlarla kısa zamanda yakın bir arkadaşlık kurdum ve çok güzel 4 yılımı niğdede bayanların içinde erkeklerin içinde kız arkadaşlarım içinde saygı ve sevgi çerçevesinde geçirdim. Şimdi sıra sizde niğdede okuyan universiteliler veya niğdeden bayanlar ve erkekler sizlere sesleniyorum.

Cetles.com olarak sizlerin chat yapıp arkadaş olabilmeniz için kurduğumuz niğde bayan erkek sohbet odamız sizleri tanıştırmakta öncülük etmekten menuniyetlik duyar. Hemen nickinizi yazıp sohbet odamıza giriş yaparak sohbet etmeye başlayın ve niğde insanın sıcacık misafir perverliğine şahit olun.

NİĞDE CHAT ODASINA BAĞLAN

Chat Sohbet Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ