Ana sayfa Arkadaşlık 2 Yorum


Olgunlarla tanışınHer zaman sizden büyük yetişkin insanlarla hayat tecrübesi sizden çok olanlarla yaşça sizden olgunlarla sohbet etmek, arkadaşlık kurmak, beraber takılmak her daim size + yönleriyle yararlı olacaklardır çünkü onların hayat tecrübesi sizlerden daha çok olduğu için size doğru yolu gösterme konusunda büyük oranda yardımcı olacaktır. Tabi bizlerimde bir kulağımızdan girip öbür kulağımızdan çıkmaması şartı ile yoksa hiç bir şeye yaramayacaktır.

Sohbet sitemizde olgunlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz onlara sormak danışmak istediğiniz konularsan bahsedere işe koyulabilirsiniz. Erkek abileriniz veya olgun ablalarımızda olabilir hiç farketmez tecrübelerinden yararlanmaya bakın siz. Tecrübe nedir? Tecrübe yenilmiş kazıkların toplamına tecrübe denir. Aslında bu söz komik olsada bence çok doğru ve yerinde bir sözdür. Olgunların tecrübesinden yararlanmak hazine gibi değerlidir. Bu değerden yararlanabilmek için chat odamıza giriş yaparak olgun bayan ve erkek arkadaşlarla sohbet ederek tanışabilirsiniz.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Avatar umraniyden beyim diyorki:

    Ist umraniyeden 1 74 68 38 srs beyim durstluk cercevesinde bir arkdas dost sirdas olucak bayan arkdas aryorum 0 894 95 21

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.