Ordu çetOrdu çet

ORDU CHAT – ARKADAŞLIK

Evde boş boş otur, tv izle nereye kadar! yeri geliyor cepte para olmuyor biyerlere gidesin, bişeyler yapasın, eğlenesin gülesin. Ama bişeyler yapmak gerekiyor tabi, yoksa sıkıntıdan insan patlıcak, canı sıkılan insanın moralide bozuluyor. Allah’tan evde iyi kötü bir bilgisayarımız ve internetimiz var. Açıyoruz google amcayı yazıyoruz ordu çet, ordu chat diye ara diyoruz birde bakmışızki önümüze istemediğimiz kadar ordu chat siteleri. Cetles.com ordulular için verdiği çet hizmetinde, Ordu çet, ordu chat, ordu çetleşme, çet yapma gibi kelimelerde öncülük yapmakta ve yıllardır ordululara ücretsiz ve üyeliksiz chat, arkadaşlık hizmeti vermektedir.

Ordu çetleşme odasına girip orduda yaşayan bay ve bayan arkadaşlarla başlıyoruz çetleşmeye ve ayrıca ordunun ilçeleri olan Altınordu, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye’den kadın ve erkek arkadaşlarla yep yeni arkadaşlar ile çet yapıp keyfinize keyif katabilirsiniz. Ordu chat odasına giremedim diyorsanız endişe edilecek bir durum yok arkadaşlar. /j Ordu yazarak ordulularla chat yapmanız mümkündür. Hala sorununuz devam ediyorsa /j operhelp yazarak admin arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.

Ordu çet odamızda küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, facebook adresi ve telefon numarası vermek yasaktır ve ayrıca 18 yaşından küçük bay ve bayanların ordu çet odamıza girmeleride yasaktır.

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Ordu chat yazımıza mesaj göndermek için buraya tıklayın

ORDU CHAT ODASINA GİRİŞ YAP


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Mart 2014

Konu hakkında mesaj gönderin