Ordu chat sohbet ve tanışma


Çetleş

cet-girisiOrdulu bay ve bayanlarla sohbet yapın

Ordudan ordulu bayanlarla tanışmak mı istiyorsunuz? ordulu kız arkadaşmı arıyorsunuz? ordu bayan arkadaş arıyorum diyenler ve bulamayanlar ama hala arayışını sürdürenler ordulu bayanlarla tanışmak için arkadaş olabilmeniz için CetleS.com sohbet odamızı ziyarete beklerim.

Chat odamızda ordulu bayan arkadaşlarla ordudan yakışıklı erkeklerle sohbet ederek tanışma fırsatı sizlerin elinde. Ordu mesudiye, ordu fatsa, ordu ünye ilçelerinden tanışıp arkadaş olabileceğiniz bayanlar burada. Ordunun dereleri aksa yukarı aksa ordulu erkekler ordulu bayanlarla tanışsa alın buda benden size küçük bir mani olsun.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Diğer Chat Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ