Ordu sohbet sitesi chat kanalı


Çetleş

çet

Ordu chat sitesinin amacı ordulu erkek arkadaşların internet üzerinden en çok arama yaptıkları kelimelerin başında gelen ordulu bayanlarla chat sohbet, arkadaşlık gibi kelimelerde ordulu bayan ve erkek arkadaşları buluşturup tanışmalarında öncülük yapıp hayırlı bir işte bizimde tuzumuz bulunsun istiyoruz.

Her insan bir eşe sahiptir ve o kişinin nerden çıkacağını kimse bilemez. Olmadık bir yerde karşına çıkar ve bütün hayatın değişi verir. Aklınızda evlenme niyeti yokken bir anda evlilik hesapları yapar olursunuz çünkü bazı fırsatlar insanın eline hayatta 1 kere geçer bunu da en iyi şekilde değerlendiremezseniz tabiri caizse kuş kafesten uçar gider yani kaçan balık iri olur misali.

Ordunun güzel bayanları, ordunun bekar delikanlıları, ordulu dul kadın ve erkekler evlenmek isteyen ordu çet odamız sayesinde arayışta olduğunuz arkadaşlığa ulaşmanızda sizlere yardımcı olmak için bu sayfamızı sizlerin huzuruna sunuyoruz. Chat odamıza girerek ordulu erkek arayan bayan arkadaşlarla sohbet edin sizde ordulu bayanlarla tanışmış olun.

Böylelikle Cetles.com olarak bu güzel buluşmaya çop çatanlık yaparak bizimde bi faydamız dokunuyorsa ne mutlu bize. Ordulu arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun diliyoruz bol sohbetler, bol muhabbetler diliyoruz.

ORDULU BAYANLARLA SOHBET İÇİN BURAYA TIKLA

Mesudiye sohbet

Diğer Chat Odalarımız

Orduluların Chat Sohbet Sitesi

Evde boş boş otur, tv izle nereye kadar! yeri geliyor cepte para olmuyor biyerlere gidesin, bişeyler yapasın, eğlenesin gülesin. Ama bişeyler yapmak gerekiyor tabi, yoksa sıkıntıdan insan patlıcak, canı sıkılan insanın moralide bozuluyor.

Allah’tan evde iyi kötü bir bilgisayarımız ve internetimiz var. Açıyoruz google amcayı yazıyoruz ordu çet, ordu chat diye ara diyoruz birde bakmışızki önümüze istemediğimiz kadar ordu chat siteleri. Cetles.com ordulular için verdiği çet hizmetinde, Ordu çetordu chatordu çetleşme, çet yapma gibi kelimelerde öncülük yapmakta ve yıllardır ordululara ücretsiz ve üyeliksiz chat, arkadaşlık hizmeti vermektedir.

Ordu Chat Yapma Sitesi

Ordu çetleşme odasına girip orduda yaşayan bay ve bayan arkadaşlarla başlıyoruz çetleşmeye ve ayrıca ordunun ilçeleri olan Altınordu, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye’den kadın ve erkek arkadaşlarla yep yeni arkadaşlar ile çet yapıp keyfinize keyif katabilirsiniz.

Ordu chat odasına giremedim diyorsanız endişe edilecek bir durum yok arkadaşlar. /j Ordu yazarak ordulularla chat yapmanız mümkündür. Hala sorununuz devam ediyorsa /j operhelp yazarak admin arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.

Ordu çet odamızda küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, facebook adresi ve telefon numarası vermek yasaktır ve ayrıca 18 yaşından küçük bay ve bayanların ordu çet odamıza girmeleride yasaktır.

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ