Anasayfa / Çetleş / Oyunlu chat sohbet odaları

Oyunlu chat sohbet odaları

Hem sohbet yapın, hemde oyun oynayın

Sohbet sitemiz’de takılmayı, vakit geçirmeyi tercih eden kullanıcı arkadaşların ise bir çoğunluğuda irc sunucumuzda bulunan bir birinden eğlenceli oyun kanallarımız olan #carkifelek, #kelime, #oyun, #yarisma, #test kanalı ve #oxm odalarında olan heyecanlı, çekişmeli, aşırı iddalı yarışmacı arkadaşlar ile yarışmak için herkez hünerlerini sergiliyor.

Gerek oyun odasında oynayıp yorulan gözler ve beyinler hemen sohbet odasına geçiş yaparak dinlenirken ufaktan sohbetinide yapıp oyunlu sohbet sefasını süre süre yaşıyor.

Oyunlu sohbet odamızda yarıştığınız oyun kanallarında her ay oyunun birincisi olan kişiye kanal founderliği devredilir yani kanalın sahibi yapılır. İkinci ve üçüncü kişilere ise sopluk ( & ) verilir. Bilgisine, zekasına ve klavyede el çabukluğuna güvenen kişiler denemesi bedava buyrun yarışmaya. Tek rakibimiz THY 🙂 espiriyi yapmadan da geçemedim yani.

Benim oyun kanalları içersinden en çok sevdiğim, favorim test kanalı ve oyun odasıdır vede baya iddalıyımdır.

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bir mesaj mevcut

  1. Söz

    – Anne hangi takımı tutuyorsun?

    + Nevresim takımını, sen de bir ucundan tut katlayalım şunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir