Anasayfa / Çetleş / Polislerle chat sohbet

Polislerle chat sohbet

polislerle
Polislerle Chat Sohbet
Polislerle chat sohbet etmek isteyenler.

Memur bay ve bayan arkadaşlarla sohbet etmek için sohbet sitemize giriş yaparak istediğiniz polis bay ve bayanlarla sohbet edebilirsiniz. Tabi bunu yapmak içinde sizlere sunmuş olduğumuz chat sitesi açmanız yeterli olacaktır. Bu site sadece polislere veya da memurlara ait bir site değildir. Yalnız biz başlığı polis olarak attığımız için bu chat sayfasında polislerin yoğunlukta olduğunu söyleyebilirim. Ve böylece kişi başlığı görünce genellikle polislerle chat yapmak için sitemize giriyor.

Eğer sizde bir polis arkdaşla sohbet etmek için sohbet sitemize giriş yapabilirsiniz ve böylece bir çok memur arkadaşınız olabilir. Memur kız ve erkeklerle sohbet edebilir çet yaparak zaman geçirebilirsiniz. Sadece polislerle çet yaparak, sohbet edebilir onları daha yakından tanımak için çetleşebilirsiniz. Hayatımızdaki kimi insanlar çevresindeki kişileri seçerek arada bir arkadaşlık bağı kurmak istiyorsa bunu hep belirli kişileri seçerek yapar.

Ama kimi insanlar da hiç kusur, hiç farklılık aramadan ne olursa olsun karşısındaki kişinin veya karşısındaki bay ve bayanın arkadaşı olmak ister ve bunun gerçekleşebilmesi içinde elinden geleni yapar. Çünkü böyle insanlar arkadaşın iyisini ve de kötüsünü hiç ayırmadan arkadaşlık kurmak ister. Arkadaşa, konuşacağı bir dosta ihtiyacı vardır çünkü. Meslek farkı gözetmeden her türlü insanla sohbet eden kişiler aslında en duyarlı olan bay ve bayanlardır.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bir mesaj mevcut

  1. buğse

    ben Buğse. Antalyada yaşıyorum. Öğrenciyim. 23 yaşındayım. çok yalnızlık çekiyorum yurtta. telefonlaşabileceğim bir arkadaşım olmasını istiyorum. polis yakışıklılar tercihimdir. hoşçakalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir