Kadın

Pürüzsüz cilt için doğal dinlendirici banyoyu denediniz mi?

Pürüzsüz cilt için doğal dinlendirici banyoyu denediniz mi? Bence denemelisiniz. Vücudunuz da herhangi bir yara var ise denemeyin.

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız doğal dinlendirici banyo yapmanızı öneriyoruz. Doğal dinlendirici banyo yapmanız için gerekli olan malzemeler şunlardır: Taze nane ve Tuz dur. Vücudunuz da herhangi bir yara var ise denemeyin. Tuzlu su yaranızdan dolayı canınızın yanmasına neden olur.

Pürüzsüz cilt için doğal dinlendirici banyo malzemelerinin hazırlanışı:

puruzsuz_cilt

Yarım litre kadar suyu kaynattıktan sonra içine on adet taze nane yaprağını atıp 10 Dakika dinlendirin. Ardından bu suyu süzerek ılık suyla dolu küvetin içine bir fincan tuzla beraber dökün ve küvetinize girerek banyonuzu yapmaya başlayabilirsiniz.
.
Peki bu yaptıklarımız ne işe yarıyor diyorsanız!: Nane rahatlatıcı, dinlendirici ve Sakinleştirici etkisi kuvvetli olan bir bitkidir. Tuz ise peeling yapma özelliğiyle cildinizi ölü deri ve hücrelerden arındıracaktır.
Ne zamandan ne zaman bu banyoyu yapmalıyız peki?: Haftada bir kez yada ihtiyaç hissettiğiniz her an yapabilirsiniz.

Küveti olmayanlar ise bir kovanın içine dökerek banyo lifi yardımı ile vücuduna sürüp durulanabilirler. Bu işlemi 4-5 kez yapmanız kafidir. Pürüzsüz cilt için doğal dinlendirici banyo tekniğini en kısa sürede denemelisiniz.

Benzer Konular

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu