Son gönderiler
Anasayfa / Çetleş / Radyolu chat

Radyolu chatRADYOLU CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLA

Hayatımızda ne istediğimizi çoğu kez bilmeyiz veya bunun farkında değilizdir. İnsanların istek ve arzuları bilindiği gibi sonsuzdur. Genellikle bu söz bayanlara söylenmiş bir sözdür aslında 🙂 Aslında erkeklerin istekleri de bayanların istek ve arzuları kadardır hemen hemen. Yani bütün insanların istekleri ve arzuları asla bitmez dersek daha doğru olacaktır 🙂 Hep bir çaba içerisindeyiz. Öyle değil mi? radyolu chat

Hep malım mülküm artsın diye bu isteklerden vazgeçsek nasıl olur ? Çok güzel olur değil mi? arkadaşlar 🙂 Hayatı akışına bırakmak sakin, huzurlu bir yaşam sürmek için olmayanıda zorlamamak gerekir aslında.Geçin bilgisayar başına ve bakın bakalım teknoloji ne kadar çok gelişti. İnsanlar tanımadıkları kişilerle tanışıp aralarında sıkı dostluklar edinip hayatındaki bütün olumlu ve olumsuz her türlü şeyi sohbet ederek paylaşıyorlar.

Bizler de sizler için bir sohbet kanalı açtık ve siz bay ve bayanların hem sohbet ederek hem de bir taraftan da radyo dinlemeye ne dersiniz ? İşte bu site tam da sizlere göre. Müziksiz yapamam diyenler ve ayrıca müzik ruhun gıdasıdır diyenleri çet kanalımıza bekliyoruz. Tanışmak istediğiniz bay ve bayanlarla radyo dinleyerek sohbet etmek bir başkadır değil mi ? Tabi bazı bay ve bayanlarda radyo dinlemekten hoşlanmazlar. Yalnız radyolu chat etmek isteyen bay ve bayan arkadaşları sohbet kanalımıza bekliyoruz.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bu içeriği derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

"Samsun kavak chat sohbet kanalı" başlıklı yazıyıda gözden geçirdinizmi?


Cevap gönder


Şikayet et


Çetleş kategorisindeki tüm ilanları görSENDE MESAJ GÖNDER


Bir cevap yazın

E-mail adresiniz başkaları tarafından görülebilir. Mesaj içeriğinizde lütfen doğru olmayan bilgilere yer vermeyin. Oluşabilecek sorunlardan "Cetles.com" sorumlu tutulamaz.