Resimli sohbet – Fotoğraflı chatİnternet her alanda olduğu gibi yeni arkadaş bulma alanındada insanlara oldukça faydalı sonuçlar vermektedir. Chat gibi siteler aracılığı ile milyonlarca insan yeni arkadaş edinmek için aynı yöntemi kullanmaktadır. Eskiye nazaran şu anki chat siteleri oldukça daha kullanışlı daha güvenli ve zevkli hale dönüşmüştür. Konumuzun başlığından da belli olduğu gibi resimli chat, fotolu sohbet gibi özellikler eklenerek sohbet odamızda geçirdiğiniz zamanın hiç geçmemesini dileyeceksiniz.

Resim – Fotoğraf Yüklemeli Chat Sohbet Odası

Sohbet platformumuzda ciddi derecede değişiklikler yaparak her kullanıcı nickinin yanına resim yükleyebilmesini sağladık. Bunu sağlamak için yalnızca kullandığınız rumuzu sisteme kayıt etmeniz gerekmektedir. Bunun için resimli sohbet odamızın status penceresinde /Ns register şifre ve email adresi yazarak nickinizi kaydetmeniz gerekmektedir. Takdir edersinizki kayıtlı nicklerin kullanımı yalnızca size ait olacaktır. Bir başkası nickinizi kullanmak istesede kullanamayacaktır. Böylelikle nickinizi koruma altına almış olacaksınız vede fotoğraf yükleyebileceksiniz.

Resimli Chat Odası

Fotoğrafımı İstediğim Zaman Değiştirebilirmiyim?

Resimli sohbet sitemizde yüklediğiniz fotoğrafı dilediğiniz zaman değiştirebilme hakkına sahipsiniz. Resim yüklemek ücretsiz ve üyeliksizdir. Sohbet odamıza her gelişinizde yüklemiş olduğunuz resim aktif olarak görülecektir. Yani chat odasına her gelişinizde resim yüklemenize gerek yoktur. Yüklediğiniz resimler size ait olmalıdır. Bir başkasına ait yüklenen resimler silinecektir.

Resimli Sohbet Odasına Giriş Yapın

Sohbet odamıza girmek için kendinize rumuz belirleyi ve sohbete başla resimine tıklayın.

Uyarılar

  • Sohbet odamıza 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.
  • Sohbet odamızda hiç kimseye kredi kartı bilgilerini vermeyin.
  • Güvenliğiniz açısından kimseye açık adresinizi söylemeyin.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ