Anasayfa / Çetleş / Rize çet

Rize çet

RİZELİLERLE CHAT YAP

Bu yazıyı sizlere 30.03.2014 tarihinde yazıyorum ve önümüz bahar. Hani derlerya havada aşk kokusu var aynen öyle.  Rizeliler içinde aşk günleri yavaş yavaş yaklaşıyor, bu baharı aşksız geçirmek istemeyen bay ve bayan rizeli arkadaşlara sesleniyorum, aşkınızı birde sanal alemde, çet chat odalarında bulmaya çalışın. sanaldan aşkmı bulunur demeyin valla çarpılırsınız 🙂 önünüze öyle biri çıkarkı aşık olmayı bırak dediğim gibi çarpılırsınız çarpılır 😀

Karadenizin şirin ve güzel şehiri olan rize ve rize iline bağlı ilçeleri Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere ve Pazar ilçemizden karadenizin saf ve tertemiz kadın ve erkek arkadaşlarla tanışma fırsatına sahipsiniz. Rizelilerle sohbet etmek için, rizelilerle chat yapmak için Cetles.com sizlere kayıtsız, şartsız hizmet vermektedir.

Yeşil beyaz renklere sahip rize çet odamızda karadenizin asil insanlarıyla çet yaparken dikkatli olmanızı öneririm : ) zaten karadeniz insanına kafa tutan ya mermiden hızlı koşuyordur yada aklını peynir ekmekle yemişdir 😀 Rize chat odasına girmek isteyen bayan ve erkek arkadaşların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. 18 yaşından küçükler lütfen chat odasına girmesinler. Rizeden bay ve bayan arkadaş arayanlar çet odamız sayesinde mutlu sona ulaşabilirler.

Not: Rize chat odasına giremeyenler /j Rize yazarak girebilirler veya #operhelp kanalına giderek adminlerden yardım alabilirler.

Rize çet odamızda küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, özel sohbet harici facebook adresi ve telefon numarası vermek yasaktır.

RİZE ÇET ODASINA GİRİŞ YAP

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir