Rusca çet sitesi



Rusyada iş acabı bulunan veya rusyada yaşayan bay ve bayan türkler, rus dilini geliştirmek isteyenler çet odamızda rusca bilenlerle chat yaparak rusçanızı geliştirmek için tam fırsatı. Rus haber ajansı RİA’nın Federal Göçmenlik Hizmeti’nin verilerine dayanarak yayımladığı haberde, Rusya’da yaklaşık 77 binden fazla Türk vatandaşının bulunduğu bildirildi. Rusya da yaşayan kadar çok sayıda türk vatandaşlarımızı düşünerekten rusya chat, rusya çet, rusya sohbet odamızı oluşturduk ve arkadaş bulmanızın önünü açtık.

Chat odamızda aradığınız arkadaşlığı bulmak için kanalımızda online sürenizi mümkün mertebe uzun tutmaya çalışın. Sohbet odamızı ziyarete gelen rusyadan türk arkadaşlarla seviyeli sohbet etmek şartıyla dilediğiniz kadar yazışabilirsiniz. Moskova da, Sankt Petersburg da, Nijniy Novgorod da, Kazan da, Krasnodar da ve Rostov gibi büyük şehirlerde yaşamını sürdüren türk asıllı vatandaşlarımızla tanışmak artık klavyeniz ile parmaklarınız ucunda. Cetles.com chat odamıza giriş yapın ve rusya dan türklerle tanışmaya başlayın.

sohbete giriş

mobil chat

ARKADAŞLIK İLANI VER

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Rusya’daki insanlar çok sevecen bir okadar kızları çok güzel o yüzden rüyadan biriyle tanışmak ve ileriye dönük evlilik tabak ben Turkey ist

Yaşadığın Şehri Seç ↆ