Saçlarınız daha yumuşak ve ipeksi olsun istermisiniz?

Kadın
saçları yumuşak yapma

saçları yumuşak yapma DAHA YUMUŞAK VE İPEKSİ SAÇLARA SAHİP OLMAK İSTEYENLER
Evet bayanlar bu makelemiz sanırım erkeklerden daha çok sizleri ilgilendiriyor. Saçlarınızın yumuşak bir hal alması için googlede bihayli aramalar görüyoruz. Saçlarımı nasıl yumuşatabilirim, saçlarım çok sert nasıl yumuşatabilirim gibi epeyli aramalar mevcut. Bizde sizlerin evinizde doğal yöntemle saçlarınızı nasıl yumuşatacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Aşağıdaki uygulayacağınız yöntem %95 başarılı etki verecektir.

Saçlarınızın yumuşaması için kullanacağınız malzemeler: Ada çayı, yumurta sarısı ve rom.

Saçların yumuşamasında kullanılacak malzemelerin hazırlanışı: Öncelikle saçlarınızı şampuanla yakayınız ve iyice durulayınız. Sonrasında derin bir kabın içine yumurta sarısını dökün, bir kaşık romu ve 4 damla adaçayı yağı ilave din ve iyice karıştırdıktan sonra yıkanmış temiz saçlara masaj yapar gibi kafanıza sürün ve iyice yedirin ve bekleyin. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra da ılık suyla saçlarınızı durulayın.

Bu karşım ne işe yarıyor?: Yumurta sarısının saçlar üzerinde yarattığı yumuşatıcı etkisi, onların çok daha kolay taranır hale gelmesini sağlamaktadır. Romun içerdiği Alkol, dezenfektan özelliğiyle saç derisini rahatlatıyor. Adaçayı yağının ise arındırıcı etkisi vardır. Kısaca, hazırladığınız bu kremle saçlarınız daha yumuşak ve ipeksi oluyor ve tararken de zarar görmüyor, rahat taranıyor.

Peki bu karşımı sıklıkla kullanabilirmiyim: Bu karışımın haftada bir veya iki kez kullanmanız da hiç bir zarar yoktur.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç