Samsun 19 mayıs chat sohbet odası


Çetleş

Samsun ilimizin 19 mayıs ilçesinde yaşamakta olan bayan ve erkek arkadaşların tanışmalarını sağlamak için oluşturulan 19 mayıs chat odası samsunlu bayan ve erkek arkadaşların katılımlarını bekliyor.

Samsun 19 Mayıs Sohbet Odası

19 mayıs’da oturan kız arkadaşlar, kadınlar ve erkekler 19 mayıs üniversitesinde okuyan genç arkadaşlar bize katılarak aranızda sohbet etmek istermisiniz? yeni arkadaşlar edinmek, arkadaşlık çevrenizi genişletmek, kalıcı bir dostluk kazanmak artık size bir tık kadar yakınlaştı.

19 mayıs chat odasına nasıl girilir

Öncelikle 19mayıs sohbet odasına girmek için buraya tıklayın açılan sayfada nick belirleyip sohbete bağlana tıklayınız. Sohbet odaları açıldığında /j 19mayıs yazarak giriş yapınız veya samsun chat kanalına girmek istiyorsanız /j samsun yazarak odanıza giriş yapıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Kanala giremiyorum ne yapmalıyım

19 mayıs chat odamıza giremiyorsanız yüksek ihtimalle kanaldan banlısınız demektir. Hemen  chat odasına giremiyorum yardım sayfasına giriş yaparak sorunu çözeblirsiniz.

sohbete giriş

Samsun Chat odaları

19Mayıs Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Samsun 19 mayıs sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ