Anasayfa / Çetleş / Samsun 19 mayıs chat sohbet odası

Samsun 19 mayıs chat sohbet odası

Samsun ilimizin 19 mayıs ilçesinde yaşamakta olan bayan ve erkek arkadaşların tanışmalarını sağlamak için oluşturulan 19 mayıs chat odası samsunlu bayan ve erkek arkadaşların katılımlarını bekliyor. 19 mayıs’da oturan kız arkadaşlar, kadınlar ve erkekler 19 mayıs üniversitesinde okuyan genç arkadaşlar bize katılarak aranızda sohbet etmek istermisiniz? yeni arkadaşlar edinmek, arkadaşlık çevrenizi genişletmek, kalıcı bir dostluk kazanmak artık size bir tık kadar yakınlaştı.

19 mayıs chat odasına nasıl girilir

Öncelikle 19mayıs sohbet odasına girmek için buraya tıklayın açılan sayfada nick belirleyip sohbete bağlana tıklayınız. Sohbet odaları açıldığında /j 19mayıs yazarak giriş yapınız veya samsun chat kanalına girmek istiyorsanız /j samsun yazarak odanıza giriş yapıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Kanala giremiyorum ne yapmalıyım

19 mayıs chat odamıza giremiyorsanız yüksek ihtimalle kanaldan banlısınız demektir. Hemen /j operhelp yazarak yetkili arkadaşlara şikayetinizi dile getirip sorunu en kısada çözmelerini isteyiniz. Sorun çözüldükten sonra çet odanıza girişinizi sağlayabilirsiniz.

Çetleş Kategorisindeki Yazıların Tümünü Gör

Bu İlana Cevap Gönder

Bu İlanı Şikayet EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir