Anasayfa / Çetleş / Samsun atakum sohbet odası

Samsun atakum sohbet odası

ATAKUM CHAT SOHBET ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLA

“Atakum” samsun büyük şehir ilimizin bir ilçesidir. Chat odası atakumlu insanlarla sohbet edip arkadaş olmanızı sağlamak amaçlı kurulmuştur. Atakumdan bayan arkadaşlarla atakumlu kadınlarla, atakum kız arkadaşlar ile, atakumlu erkekler, dul bayanlarla atakum chat odası sayesinde kolayca iletişime girip tanışmaya başlayabilirsiniz. Atakum sohbet odasında atakumlu haricinde samsunlu arkadaşlarımızda yer almaktadır. Beraberce bu kanalı yüceltip bütün atakumluları sohbet odamıza doldurmada bize yardımcı olmak isterseniz kanalımıza her gelişinizde yanınızda birinide getirinki atakum chat odamız fakkını göstersin. CetleS.Com çet sitemiz atakumlu hemşerilerine saygılar sunar.

ATAKUM HAKKINDA

Atakum 43 yeni ilçe öngören yasa tasarısı kapsamında ilçe olmuştur.Samsun-Sinop karayolu üzerinde, şehir merkezine 5 km mesafeden başlar. Atakent belde sınırına kadar geçen mesafeyi kapsar. Balaç köyünün geçmişte tarla olarak kullandığı araziler beldenin genel yerleşim alanını oluşturmuştur. Denizi sığdır ve geniş bir kumsala sahiptir. Eski adı Matasyon’dur.

Samsun’un diğer yerleşim bölgelerine nispeten daha düz bir alana yayılmış ve yeni yapılanan bir ilçe olduğundan şehircilik olarak daha planlı bir yapılaşma mevcuttur. Nüfusu hızlı bir artış göstermektedir. Atakum Samsun’un en çok nüfusu artan belediyesi olmuştur. Atakum’un nüfusu 2004 yılına göre 63.712’dir. 2010 nüfus sayımına göre 123.904’tür

sohbete giriş

mobil chat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir