Anasayfa / Çetleş / Samsun çet

Samsun çet

Samsun çet ve sohbet sitesi – cetles.com

Karadeniz kıyısında yer almakta olan samsun ilimiz, karadenizin en büyük şehirlerinden birisidir. Cetles.com Samsun çet odamızı siz değerli samsunlu bay ve bayan arkadaşların kendi aralarında, saygı ve sevgi çerçevesi içinde sohbet ederek tanışıp arkadaş olmaları için ücretsiz üyeliksiz bedava chat hizmeti sunmaktayız.

Çetleşme kanalımıza giriş oldukça kolaydır, bilgisayarınızda flash kurulu olması yeterlidir hatta her bilgisayara sistematik olarak flash programı kurulu geliyordur. Samsun çet odamızı ziyaretiniz esnasında kanal genelinde samsunda yaşayan bayan arkadaşları veya erkek arkadaşları rahatlıkça bulabilirsiniz hatta samsun ilçeleri olan Alaçam · Asarcık · Atakum · Ayvacık · Bafra · Canik · Çarşamba · Havza · İlkadım · Kavak · Ladik · Ondokuzmayıs · Salıpazarı · Tekkeköy · Terme · Vezirköprü ve Yakakent’de ikamet etmekte olan arkadaşlarla rahat bir şekilde sohbet edip çetleşip istişare edebilmeniz adına sitemiz olan cetles.com bu yönde sizlere kolaylık sağlama adına çalışmaktadır. Samsun chat odasına 18 yaşından küçüklerin girmesi uygun değildir.

Sohbet odaları içersinde #Samsun kanalı yer almıyorsa /j Samsun yazarak chat odasına giriş sağlayabilirsiniz. Eğer sorun devam etmekteyse #operhelp kanalına giriş yaparak admin arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.

Samsun insanının sıcacık karadeniz ruhunu, havasını sitemizde hissedeceksiniz ve googlede sık sık samsun çet diye arama yapar olacaksınız çünkü biz alışkanlık yaparız uyarması bizden, uygulaması sizden =)

Samsun çet sitemizde çetleşme esnasında sohbet genelinde küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, facebook adresi ve telefon numarası vermek katiyen yasaktır.

SAMSUN ÇET ODASINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir