Samsun Arkadaş Arama

Samsun ilkadım arkadaşlık

Samsun ilkadım arkadaşlık arayan biriyim. Adım Fatih 36 yaşındayım. Samsun ilkadimda oturuyorum. Bekarim sakaci cana yakin insanım.

İsim: Fatih

Yaşı: 36

Yaşadığı yer: Samsun / ilkadım

Burc: Balık

Selam bayanlar adım Fatih 36 yaşındayım. Samsun ilkadım arkadaşlık ciddi tanışmak isteyen kadın arkadaş varsa tanışalım. Samsun ilkadim da oturuyorum. Bekarim sakaci cana yakin ve yalan konuşmayan biriyim. Serbest meslekle uğraşıyorum balik burcuyum hobilerim müzik,resim, bulmaca dır. Benimle ciddi olarak tanışmak isteyen bayanlar’ın mail mesajlarını bekliyorum. Atakum, İlkadım civarı arkadaş arıyorum hangi meslekten olması benim için önemli değil sadece beni sevsin iyi ve kötü günde yanımda olsun fazlasıyla yeter.

Samsundan Arkadaş Arayanlar

Samsundan Arkadaş Arayanlar

Samsun ilkadım arkadaşlık

Hayırlı bir aday eş adayı arıyorum

Hayırlı bir aday eş adayı arıyorum istanbul maltepe de ailemle yaşıyorum bekarım 28 yaşındayım özel güvenlik işi yapıyorum.

Bitlis den erkek arkadaş arıyorum evlilik düşünen biri olsun işi mesleği olsun yeter. Öyle boy post yakışıklılık peşinde

Bolu bayan arkadaş arama tanışma sitesi

Bolu bayan arkadaş arama tanışma sitesi Cetles.com’a hoş geldiniz. Arkadaş arayanların ücretsiz ve üyeliksiz arkadaşlık sitesi ile bolu

Nevşehir den bayan arkadaşla tanışmak istiyorum

Nevşehir den bayan arkadaşla tanışmak istiyorum adım okan yaşım 24 ilk defa böyle bir çılgınlık yapıp ilan veriyorum.

İlgili İlanlar

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu