Şanlıurfa çet odaları


Çetleş

Şanlıurfa ücretsiz, üyeliksiz, bedava çet – cetles.com

Urfa… Güneydoğuda en çok sevdiğim şehir. insanı olsun mühütü olsun gerçekten çok güzel hele o balıklı göl yokmu ahh ahhh süper bir yer. Kesinlikle gidip görmelisiniz arkadaşlar. Tabi gitmem şuan için mümkün değil diyenler ama urfa insanıyla tanışıp arkadaş olmak isteyenlere süprizimiz var şanlıurfa çet odamız bu isteğinizi gerçekleştiriyor.

Urfa ilçeleri olan; Akçakale · Birecik · Bozova · Ceylanpınar · Eyyübiye · Halfeti · Haliliye · Harran · Hilvan · Karaköprü · Siverek · Suruç ve Viranşehir’den samimi içten bay ve bayan arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Urfa çet odamızda siz değerli urfa insanlarından ricamız kürtçe konuşmamaktır. Sohbet odamızda türkçe dil konuşulmaktadır.

Şanlıurfa çetleşme sitemizde sizi rahatsız eden unsurlar veya rahatsız eden kişiler olursa çet odamızdaki yetkili arkadaşlara iletmeniz yeterlidir, onlar gerekeni yaparlar.

Sohbet odamızda sohbet ederken sizden para veya kontür talep eden kişileri kesinlikle bize bildiriniz.

Şanlıurfa sohbet odamıza giriş muhabbeti oldukça basittir. Dilerseniz kendi adınızı kullanırsınız veya nickname (rumuz) belirleyip giriş butonuna basabilirsiniz.
Çet odamız tamamen ücretsiz, üyeliksiz ve bedava’dır.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

ŞANLIURFA CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ