Şehire göre chat

1 yorum
1.573

Şehire göre chat

Dünyanın her yerinde yaşamını farklı şehirlerde ülkelerde yaşayan bir çok insan vardır. Kimisinin hayatı oldukca sade değişmeyen kuralları olan bir dünyanın içinde yaşayan insanlar var, kimilerininde hayatı dolu dolu, kıpır kıpır ve de çok hareketli yaşam tarzları olan bir yaşamı paylaşır insanlar. İnsanların yaşam tarzları nasılsa gittiği her yerde o şekil davranır ve bazı kurallarının dışına asla çıkmaz.

Çünkü kişi kendini bir kalıba koymuştur ve bu kalıbın dışında oluşabilecek şeylerle pek ilgilepnmez bile. Böyle insanların hayatı bir çerçeve içerisindedir adeta ve bu çerçevenin dışına çıkmazlar. Belirli kuralları olan bay ve bayanın veya da bir ailenin görüş tarzları, yaşamı ve dünyası bu şekildedir. Bu insanlar tanımadığı insanlarla sohbet etmeye çekinirler, aslında sohbet etmek isterler ama hayatları çok sakin geçtiği için bununla pek ilgilenmezler.

Dediğim gibi dünyada çok farklı yaşam tarzlarına sahip olan insanlar vardır. Karşısındaki kişinin sessiz kalmaması gerekiyor bu durumda. Onu sohbete teşvik etmesi gerekiyor ve böylece bir sohbet ortamı oluşturulmuş olur. Şehirlere göre farklı insanlarla tanışıp sohbet etmek için buyrun chat sitemize. Farklı insanlarla çet leşmek istiyorsanız bunun için bir an önce şehirlere göre sohbet kanalına girip farklı insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR!

Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır Çet sitemiz tamamen ücretsiz bir sitedir.
Sohbet odası seviyelimi?
Kesinlikle seviyeli. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2014

Mesajını Gönder

Şehire göre chat için (1 Yorum) yapıldı

  1. Selam ben Necmettin yas 23 1.70 boyunda 65 kilo esmerim istanbulda oturuyorum ciddi dürüst hoş bi bayanla tanışmak istiyorum no 05386736234