Sevdiğin erkeği evlilige ikna etmenin yolları

Kadın
erkegi-evlilige-ikna-etmenin-yollari

Malumdur ki, erkekler aile kurma konusunda kadınlardan daha dikkatli. Bazen sevgiliniz sizi dünyalar kadar sevse bile, evliliği düşünmüyor veya düşünmek istemiyor. Kızların ise hayatta en büyük arzusu beyaz gelinlikle, sevdiği insanla kol kola ömür boyu yaşamak ve baba evini terk etmektir.
Burada bir takım kurallar var ki, onlar Amel Etmek Gerekir

.erkegi-evlilige-ikna-etmenin-yollari
Annenin birtanesi.
Sevgiliniz annenin bir tanesi, başarı kazanmak için size sadece onun ailesini tanımak gerekir, özellikle de annesinin kalbini fethetmeye çalışın. Tanışdıkca ciddi hazırlık yapmak önerilir. Önceden onun nasıl vaziyette olduğunu ve neler sevdiğini öğrenmek önemlidir. O, ev kadınıysa, demek oğluna kendisi gibi yetenekli kız arıyor: lezzetli yemekler pişiren, ev işleriyle uğraşan kişi demektir. Eğer ona terbiyeli ve kültürel aileden olduğunuzu göstermelisiniz, çocukları çok sevdiğinizi ve eşinizin nazını çekmeye hazır olduğunuzu belirtmelisiniz. Onun hoşuna giderseniz, o size oğlunun çocukluğu hakkında konuşmaya başlayacak, size ise her şeyle anlaşmak ve tatlı gülümseme kalıyor. Sonuç: iki-üç gün sonra annesinin izlenimleri hakkında sorun. Eğer sevgiliniz annesinin sizi beğendiğini derse, demek galip geldiniz. Kalan işleri ana kendisi çözecek, size ise gelinlik seçmek ve “evet” demek kalacaktır.
Ulaşılmaz Olun.
Unutmayın, erkekler bir şeyi ne kadar çabuk elde ederse, o kadar çabuk hevesi geçer. Odur ki, bazen onunla soğuk davranın, çağrı yaptığınızda desteği almayın, ya da geç götürün. Bırakın sizin yokluğunuzu hissetsin. Ama sınırı aşmayın. Bir gün sevecen, yumuşak iken, ertesi gün soğuk ve temkinli olmaya çalışın. Erkekler galip gelmek için her şeye kadirdir, hatta evlenmeye. Onu kıskandırın, anlamalıdır ki, onun yerinde başkası da olabilir.
Aslında her şey sizin ustalığınıza bağlıdır. Çalışın onun çalıştırdığı her cümleyi kendi anlayışınıza çevirin.
Örneğin, o diyor ki, “Bebeğim, sen ne güzel yemekler pişirirsen», siz düşünmeden
«O, yok. Ben bunu her gün edemem. Aile hayatı o kadar zordur ki, hemen istesen de sana gelen değilim ». Çalışın onun her dediğini hemen yapmayın. Bir süre sonra o sizi kaybetmekten korkacak ve tabii ki, ömür boyu sizinle olmak istediğini söyleyecek. Bu noktada artık oyuna ihtiyaç olmuyor, arzunuza ulaştınız!
Onun Arkadaşına dönüşün.
Genellikle erkekler tanıdığı kadınla aile kurmak istiyor. Bazen ona kadın yok, sadece eş, dost gerekir. Onu dinlemeyi öğrenin, sorunları hakkında sorun ve gerekirse, değerli tavsiyeler verin. Çalışın o size öğrensin. Sizsiz karar veremesin. Bir gün anlayacak ki, böyle dost ömür boyu onun yanında olmalıdır.
Erkeklerle arkadaşlıkye girdiğinizde çalışın biraz sabırlı ve basit olun. Ona gelecek eşi gibi bakmayın. En iyisi onu dost olarak kabul etmektir, bir arada gezin, gülün, eğlenin, kısacası, hayatın tadını çıkarın ve ciddi meselelerin tartışılmasını ortaya atmayın. Bu, sevgilinizi korkutabilir. Bildiğiniz gibi, erkekler çok korkaktır, kendilerini bazen “maço” olarak görseler bile.
En Terbiyeli, en güvenilir.
Onun inandırın ki, dünyada sizden terbiyeli ve güvenilir kadın yoktur. Her kişi istediği eşi sadece ona baksın, sadece onu sevsin ve her zaman ona saygı etsin. Burada bir nokta varki ondan kesinlikle söz açmak olmaz. Geçmiş sevgilileriniz. Onlar hakkında konuşmak gerekmez. Evlenmek istiyorsanız, hayatınızda daha önce hiç kimsenin olmadığını söyleyin. Tabi ki, bu sizin yaşınızla bağlıdır, eğer 30-40 yaşındaysanız, bu o kadar da inandırıcı olmayabilir. Ona kadar hiç kimseye bu kadar sevmediğinizi söyleyin, biraz gülümsemeyi ve gözlerinizi Süzmeyi unutmayın.

Bu en çok yayılan ve kız kullandıkları seçeneklerden biridir, özellikle Azerbaycan’da. Her gün olmasa da, bazen evlenmeye mecbur etmenin yolları

sevgilinizin yanında size herhangi bir oğlanın elçi gönderdiğini haber verin. Ama bunu yaparken biraz mahzun görünmeye çalışın. Sanki bu olay sizi üzüyor ve valideleriniz sizi bu adımı atmaya zorluyor.
Restorana veya sinemaya gittiğinizde çalışın diğer çocukların dikkatini çekiyor diye, onların biri de olsa size bakarsa, işler yoluna girer. Sevgilinizi her zaman kıskandırmağa çalışın, ne kadar çok olursa, o kadar iyidir. İyi olur ki, ona psikolojik baskı gösteresiniz. Örneğin, evli çift görünce onların ne kadar güzel göründüğünü söyleyin, birbirine sevgi ile baktıklarını ve nasıl mutlu olduklarını. Ve bazen “Sen bizi de böyle hayal ediyorsun, biz daha çok dönemem” . sonrası artık fantaziyaniza asılıdır. Ama haddini gitmeyin ve siz sadece evlenmek, onunla münasebeti bile unutmalı olacaksınız.
Tam Sakinlik.
Onların hayatı zaten zor, iş, ev, sorunlar onu daha da zorlaştırır. Kendi sorunlarınız hakkında çalışın anlatmayasınız, ayrıca, hiçbir zaman sert olmayın. Erkekler her zaman okşamak istiyor. Sizinle olurken o, dinlenmeli ve derdini unutmalı. Ona annesini değiştirin. Bazen çağrı vurun ve şu moralini sorun, birkaç tatlı söz, espriyle keyfini çıkarın. Ona beklenmedik bir zaman hediye edin, onun yanında olduğunuzu ve endişe duyduğunuzu hissettirin. Sevginizi, saygınızı ona gösterin, o yalnız olmadığını anlamalıdır. Eğer onun en aziz insanı çevirmelisiniz. Bu o kadar da zor değildir.
Ben Seni Seviyorum.
Ben seni seviyorum ve bütün hayatımı sana adamak istiyorum. Eğer onunla ömür boyu yaşamak istiyorsanız ve her nazını çekmeye hazırsanız, bunu söylemek yeterlidir. Çünkü erkekler kadında en çok samimiyete tercih ediyor ve çocuk gibi nazlanmaktan hoşlanır. En önemlisi de odur ki, «evet» cevabını alınca düğüne hazırlık konusunda birkaç gün konuşmayın veya çalışın küçük meseleleri kendiniz çözüm edersiniz.
Erkekleri evlilikten barındıran nedenlerden biri işte küçük sorunları çözmektir. Onlar adilikden, günlerin anlamsız geçmesinden korkuyor. Genellikle evli arkadaşlar bekar arkadaşlar “Aklın varsa evlenme!» Diyor ve bu sözler onu etkiliyor ve o fikrinden vazgeçebilir. Bu noktada yardıma siz gelmelisiniz, ona hissettirin ki, sizinle birlikte hayat ilginç, günleriniz sevinç ve şakayla geçecek. Bunları başa düşerse, hiçbir sorun kalmayacak. Bunun size sadece faydası olabilir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç