Sevgili arıyorum erkek

2 yorum
1.554

Sevgili arıyorum erkek

Sevgili arıyorum erkek ve yakışıklı

Kendini yalnız hisseden, benim de bir sevgilim olsun artık diyen bayan arkadaşlar! Cetles.com tam da size göre. Hayatınızı paylaşabileceğiniz, size değer verecek bir kişi ile tanışmaya ne dersiniz. Yalnız zamanlarınızı boş boş geçirmeden, dolu dolu yaşamak için buyrun çetleşme sayfamıza. Çetleşme kanalımızı inceleyerek istediğiniz kişiyle sohbet ederek yeni sevgili bulabilir ve hatta bu kişiyle hayatınızı birleştirebilirsiniz.

Farklı insanlarla tanışıp onları tanıyarak gid gide sohbeti samimileştirerek bir sevgili edinebilirsinz. İstediğiniz kişiyle tanışıp onla sohbetinizi paylaşarak zaman öldürebilirsiniz. Tanımak istediğiniz kişiyle sohbet ederek nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını sorarak böylece sohbeti ilerlere taşıyıp bir sevgiliniz olabilir.

Sevgilim olsun ve de yakışıklı olsun diyenler, sevgili arıyorum erkek için de diyecek tek sözüm;bu sizlere kalmış bir şey. Yani bunun garantisini sizlere veremem. Bu sizin elinizde. Yakışıklı olsun deyipte yakışıklı olmadığı halde bir kişiyle konuşup sohbet ederken bunu hiç te umursamassınız bence. Yakışıklı olmayıpta sohbeti çok güzel, sohbeti çok hoş biriye de aşık olabilirsiniz.Bu bence kaçınılmaz bir şeydir. Zaten önemli olan da bu değil midir? Tabiki öyle. Önemli olan birini sevmek, önemli olan biriyle karşılıklı anlaşma ve de sonucunda aşık olmak. Ve böylece çabucak sevgili edinebilirsiniz. Umarım istediğiniz tarzda bir sevgili bulabilirsiniz.

Sevgili arıyorum erkek arkadaş arayan bayanlara Mesaj gönder!

CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2014

Mesajını Gönder

Sevgili arıyorum erkek için (2 Yorum) yapıldı

  1. SLM BEN METE İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURUYORUM. YAŞ.30 BOY.180 KUMRAL YAKIŞIKLI BAKIMLI KÜLTÜRLÜ DÜRÜST BEKAR BİRİYİM. KENDİME AİT EVİMDE YALNIZ YAŞIYORUM SEVMEK SEVİLMEK AŞIK OLMAK UZUN SÜRELİ CİDDİ VE GÜZEL BİR İLİŞKİ YAŞAMAK İSTİYORUM.GEZMEYİ EĞLENMEYİ SEVEN BİRİYİM BENİM YALNIZLIĞIMI PAYLAŞACAK BANA EŞLİK EDECEK CİDDİ SEVECEN BAKIMLI DÜRÜST BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM İSTANBUL CİVARINDAN BAYANLARIN ARAMASINI BEKLİYORUM..05314387609