Sevgilinizi Etkilemenin Etkili Yolları
Kadın
mutlu-erkek

Sevgilinizi Etkilemenin Etkili Yollarını keşfedin

Her insan bir gün birine aşık olmayı, deliler gibi sevip sevilmeyi ister. Biz insanlar için özel birisiyle bir şeyler paylaşmak, gülüp eğlenmek , hatta ağlamak bile güzeldir. Bundandır ki hayatımız boyunca aşkı kovalayıp dururuz. İnsanlar için karşılıklı olarak sevip sevilmek mucize gibidir. Bazen sevdiğimiz kişi bizi sevmeyebilir veya bizi seven birisinden biz pek hoşlanmayabiliriz. Ama bu aşk karşılıklı olursa tadından yenmez. Aşık mı oldunuz? Nihayet aradığınız kişiyi buldunuz mu? Hatta ona açıldınız ve bir beraberliğe mi başladınız? İşte bu harika! Midenizde kelebekler uçuşuyor, hayat artık onunla çok daha güzel! Tatlı bir rüyada gibisiniz. Ama her an bu tatlı rüyadan uyanabilirsiniz. Çünkü arkadaşlıknin uzun ömürlü olması için arkadaşlıkmize özen göstermeli ve onu elimizden geldiğince beslemeliyiz. Hadi bakalım çiçeği burnunda çiftler! Bu sözüm size! Gelin bu mucize gibi gelen arkadaşlıknizi daha da güzel hale nasıl getirebileceğinize dair tavsiyelerimi okuyun! Bu sayede sevgilinizi etkileyip uzun ömürlü , güzel bir arkadaşlıkye sahip olabilirsiniz.

SIK SIK BERABER AKTİVİTELER YAPIN!
Herkes sevdiği kişiyle beraber olmak , onunla vakit geçirmek ister. İki insanı hele de yeni bir arkadaşlıkye başlamış iki insanı birbirine iyice kaynaştıran beraber aktiviteler yapmaktır. Sevgilinizle el ele tutuşup gece yürüyüşleri yapabilirsiniz. Yağmurda ıslanıp deliler gibi koşabilirsiniz. Onu sinemaya davet edebilirsiniz. Bisiklet sürebilirsiniz. Bu tür şeyler sizi daha çok birbirinize yakınlaştıracaktır.

ONA KÜÇÜK SÜRPRİZLER HAZIRLAYIN!
Onun seveceği basit ama güzel şeyleri öğrenip ona sürpriz hazırlayabilirsiniz. Örneğin ona romantik bir akşam yemeği hazırlayabilirsin. Evine gidip odasını süsleyip ona küçük notlar bırakabilirsin. Veya en sevdiği yiyeceği alıp kapısına dayanabilirsin. Bu hem onu son derece mutlu edecek hem de arkadaşlıknize renk getirecektir.

BİRBİRİNİZİN ARKADAŞLARIYLA TANIŞIN!
Bizi en çok tanıyan kişiler arkadaşlarımızdır. Öyleyse onları sevgilinizle tanıştırmalısınız. Hatta siz de sevgilinizin arkadaşlarıyla tanışıp bir şeyler yapmalısınız. Böylece sevgilinizi hem başkasının ağzından dinleyecek hem de onun hakkında çok şeyler öğreneceksiniz. Böylece kötü durumlarda sizi birleştiren güzel bir grubunuz da olacaktır. Hem de sevgiliniz arkadaşlarıyla tanıştığı için kendisini özel hissedecek ve size daha çok bağlanacaktır.

BERABER BİR GECE GEÇİRİN!
Ona özel güzel bir gece hazırlayın. Beraber yemek yapın, fotoğraf çekin, oyunlar oynayın, sırlarınızı paylaşın, filmler izleyin ve beraber sarılıp uyuyun. Bu arkadaşlıknize çok iyi gelecek hem de sevgiliniz sizden daha çok etkilenecektir. Sabaha beraber uyanmak çiftler için harika bir şeydir. Bunu mutlaka yapın!

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ