Kadın

Sevgilisinden ayrılanlar için onu bir haftada unutma yolları

Ayrıldığınız sevgiliyi en kısa sürede unutmak isteyenler okusun.

Bu anlatım eski kız yada erkek arkadaşınızı hayatından çıkarmaya ve kaldığın yerden devam etmene yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Sevgilini unutman bir anda olmayacak, ama zaman geçtikçe onun senin üzerindeki etkileri azalacaktır. Bizde internetten derleme yaparak aşk acısı çekenlerin acısını sonlandırabilmek için aşağıdakileri hazırladık. Umarım işinize yazar.

1.Gün: Ağlamak serbesttir

İlk gün her zaman çok kötü geçiyor. Şok, kabul etmemek ve üzüntü gibi duygular içini yiyor, kalbini sıkıştırır, canını acıdır. Onu 1 haftaya unutmak istiyorsanız, bu amacınıza ulaşmanın ilk şartı ayrılıktan sonraki ilk 24 saati tek başına geçirmektir. Bu durumlarda seni karşılıksız destekleyecek kişiler sadece anan, baban, kardeşin ya da en yakın dostun olabilir. Bu zor döneminizde onlardan yardım almayı asla reddetmeyin.

2. Gün: Onu içinden at

Çok uzgünsün, seni iyi anlıyoruz. Ama yine de biraz güç topla ve sana aldığı hediyeleri, fotoğrafları toplayıp ortadan kaldır hatta çöpe at. Bu gün en sevdiğin şeyleri yapmaya çalış, müzik dinle, kitap oku, dostlarınla ​​görüşmeye git, televizyon izle. Anıları da hafızanın en derin yerinde hatırla ve onu unuttuğunu hayal et. İnan, yarın hayat senin için daha güzel ve kolay olacaktır.

3. Gün : Ondan uzak dur

Onu asla arama. Facebook hesabından sil ve numarasını da telefonundan sil. Telefonuna mesaj gönderme. Bil ki, o, artık geçmişte kaldı. Onun yerine dostlarına yaz, ailenle Arkadaşlık et, internette oyalan. Planlarına onu da katmak, yeniden birlikte olmanın hayalini kurmak sana kalp acısından başka bir şey yaşatmaz. Eğer aynı iş yerinde çalışıyorsanız, onunla karşılaştığınızda mesafeyi koru.

4. Gün: Sevgilisin den ayrılmış bir dost bulun

Bu, kız, veya erkek olabilir, Her şeyi ona anlat. Ve onun anlatdıklarını da dinle. Senin iyiliğini düşündüğünü ve sana destek olmak için yanında olduğunu kesinlikle unutma.

5. Gün: Hakkından gelme zamanı

Herşeyin geride kaldığı günler başladı. Sana yaşatdıkların dan sonra ona kızgınlığının nefrete dönüşme vakti yani. Gücünü yavaş yavaş toplamaya başladığına göre harekete geçebilir misin. Eve yapışıp kalma! Dostlarınla ​​arkadaşlıkyi kesme! Kendini zayıf, kimsesiz, terk edilmiş hissetme! Aksine, onu önemsemediğini ve yaşadıklarınızın güzel bir anı olarak artık geçmişte kaldığını ona hissettir. Dostlarınla ​​gülüp eylendiğinde seni görerek neler kaybettiğini görsün.

6. Gün: Yeni ve dopdolu bir hayat kur

Arkadaşınla daha çok takılmaya başla. eğlenceli yerlere gitmeye çalış, ya da iş sonrası herhangi bir kursa üye olarak gününü zenginleştir. Zamanının çoğunu yalnız geçirmek yerine, sosyal aktivitelere katıl.

7. Gün: Bu günden itibaren artık kendini daha iyi hissetmiş olmalısın. Unutma, bunun gibi çok 7 günler geçecek ve “onu unuta bilecek miyim”, diyen sen! bir de bakmışsın ki, yeniden aşık olmuşsun.

Faydalı Olabilecek Yazılar

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu