Ana sayfa Çetleş Yorum Yap


Şile chat sohbet odası 

 
 
  
 

 

Şile chat odası girişi

Şile denince istanbulluların aklına gelen ilk şey kamp, deniz ve bolca yüzmek oluyor ama gerek televizyondan gerekse kulaktan alınan haberlere göre tabi bu haberler kulaktan dolma haberler değil aslı olan gerçek olan haberlere göre şile bölgemizde insanların tatil amaçlı gittikleri şilede malesef denizde yüzerken hemen hemen hersene duyduğumuz aynı insanların boğularak hayattalarını kaybetmeleri.

Ne üzücü bir durum : ( lütfen arkadaşlar yüzmeyi çok iyi bilenler bile şilenin denizinde açılmaya kalkmasın özellikle bayan arkadaşlara söylüyorum belinize gelen mesafe yüzmenize eğlenmenize gayet uygundur. Erkek arkadaşlarla bayanlara hava atmak için açılmaya kalkmasın muhteşem geriye doğru çekme oluyor kıyıya yüzmek çok zorlaşıyor.

Artık bundan sonra heleki önümüzde koskoca bir yazı mevsimi varken şileye yüzmeye giden arkadaşların çok daha temkinli olmalarını rica ediyorum artık televizyonda bu haberleri duymak istemiyoruz kimse canını yolda bulmadı.

Birazda iyi haberlerden bahsedelim şileliler için kurmuş olduğumuz şile chat sayfamız sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Şilenin ağva semtinden veya merkez kötlerinden bay ve bayan arkadaşlar ile sohbet imkanına sahipsiniz.

Şile sohbet odamıza ücretsiz ve üyeliksiz giriş yapabilirsiniz.

Yorum yap!

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.