Şişman bay ve bayan arkadaşlarla sohbet


Çetleş

Şişmanlar la, Kilolular la Chat ve Sohbet

Şişman bayanlar, kilolu erkek arkadaşlar, balık etliler veya şişmanlardan hoşlananlar, şişmanları sevenlerle tanışmak arkadaş olmak isteyen erkek arkadaşlar. Kendisiyle barışık olanlar, şişman olmaktan hiç rahatsız olmayan kadınlar veya beyler ( Örnek “Ben” ) Veya şişman olmaktan çekinen, utanan arkadaşlar. Lütfen sizlere rica ediyorum sakın bu durumunuzdan çekinmeyin, rahatsız olmayın, utanmayın.

Kilolu Bayanlarla Sohbet Odaları

Göğsünüzü gere gere sokağa çıkın, sosyal faliyetlerinizi gerçekleştirin. Ben eskiden yazları thisört giymeye utanırdım göbek fırlar giderdi ama şimdi bunu yendim ve gayet rahatım kabullendim. Mağdem kilo veremiyorum, bununla yaşamayı öğrencem dedim, başaracağım dedim, şimdi ise rahat rahat geniş geniş takılıyorum.

Eğer sende şişmansan, sende kilolu isen chat odamıza girerek sen ve benim gibi şişman bay ve bayan arkadaşlarla, kilolu bayanlarla, tombul kadın ve erkeklere sohbet edebilir nasıl zayıflıcağımız konusunda tartışma konusu yaratabilir ve işin en çok sevdiğim yanı ise yep yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Şişmanlarla Sohbet Et

Kilolularla sohbet odamıza sizleride bekliyoruz, şişman arkadaşlarla tanışmanızı istiyoruz. Hiç kimse şişmanları hor göremez, alay edemez ve dalga geçemez buna asla izin vermem ağzının payını fazlasıyla veririm. Sevgili şişman kardeşlerim benim chat sohbet yaparak birbirimizi tanıyalım ve arkadaş olalım. Aşk ve sevgi bağını sım sıkıca koruyalım.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Şişman Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Şişmanlarla sohbet hakkında yorum yap!

Kilolu bayanlarla sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Arkadaş Arayanlar

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Slm ben evren yaşım 32 engelliyim hiç yürüyemiyorum amasyada yaşıyorum eşimden ayrıldım çocuğum yok beni böyle kabul edecek dul bir bayanla evlenmek istiyorum yaş sınırı yok tip boy kilo önemi yok insan olsun yeter ben ailemle yaşıyorum bunu sorun yapmıcak bir bayanla evlenmek istiyorum

Yaşadığın Şehri Seç ↆ