Sitene sohbet ekle


Çetleş

SİTENE CHAT – SOHBET EKLE

Merhaba arkadaşlar. Chat sitemizdeki arkadaşlığı, sohbet ortamını beğendiniz umarım! Sizde böyle bir sohbet odasını sitenize koyabilirsiniz. Bende sitemde böyle bir sohbet ortamı oluşturmak istiyorum diyenler için, siteye sohbet ekleme kodu arıyorum, site içi sohbet html kodu, web sitesine chat ekleme, site içi sohbet scripti, gibi arayışta olanlar için en basit ve kolay yönü aşağıda belirttiğimiz kod sayesinde mümkündür.

Sizlere vermiş olduğumuz kodu kopyalayıp, sitenizde istediğiniz sayfaya yapıştırın ve sohbet etmeye kendi sitenizden hem siz hemde web sitenizin misafirleri yararlansın. Sohbet kodunu sayfanıza göre ayarlamak için kodun içersinde bulunan ( width=”100%” height=”520″ ) kısımlarındaki değerleri değiştirebilirsiniz.

Bizimle beraber çalışmak için, ve dost sitemiz olmak için kodu eklemeniz ve aşağıdaki yorum bölümünden eklediğiniz sitenizin adını yazmanız yeterli olacaktır. Birlikte el ele vererek insanlara en güzel chat ortamını sunmak için gelin birlikte çalışalım. Hepinize saygılar, seviler. www.Cetles.com

Sitene chat, sohbet ekleme kodu:

Diğer Chat Odaları

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ