Ana sayfa Çetleş Yorum Yap


Sivaslı bayanlarla sohbetSivaslı gençlik 58 sizleri bir araya toplamak amaçlı kurduğumuz chat sayfasında sivaslı bayanlarla sohbet veya sivasdaki erkeklerle chat yaparak arkadaş olmaya ne dersiniz. Sizlerinde bilindiği gibi istanbulda en çok millet sivaslılardan oluşuyor böylece istanbuldaki sivaslılarlada sohbet ederek istanbuldaki sivaslılarıda tanıyabilirsiniz. Böylelikle çok geniş kapsamlı sivaslı bayanlarla yerel sohbet yaparak sivas yöresine uygun insanlara hayatınızda yer verebilirsiniz. Sivaslı olması şart değil iyi niyetli insan olsunda sivaslı trabzonlu farketmez diyorsanız buda size + yönde fayda sağlayacağı bir gerçektir. Ama yinede bizim tavsiyemiz sivaslı sivaslıyla arkadaşlık kursun, trabzonlu trabzonluyla, ankaralı ise ankaralıyla. Tabi yalnış anlaşılmak istemem arkadaşlık derken ciddi bir ilişki türünden bahsettim. Sivaslı erkekler, sivasdan aşk arayanlar sivaslı bayanlarla sohbet sivasdan dul kadınlar, sivaslı kızlar hepiniz çet odamıza.

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.