Son gönderiler
Anasayfa / Çetleş / Skype çet

Skype çetcet-girisiSkype bay bayan çet odaları

Msn messengerin kapatılıp skype’ye dönüşmesinden sonra adım gibi eminimki msn kullanıcılarının büyük bir bölümünü kaybettiği aşikardır. Bende dahil çok sayıda arkadaşım skype kullanmaktadır. Ne oldu değiştirince anlamadım eskiden ne güzeldi valla msn zamanları eve gelirmez hemen msn yi aç sohbete gir manitalarla cam aç gır şamata valla içine ettiler her şeyin neymiş skype hay sizin skypinize! Kurduk denedik işde 5 para etmez anlaşılır değil zaten. Bizde bu güzel günlerin hatrına skype çet sohbet odamızı açtık ve o günlerin anılarını iyi kötü yönlerini konuşup duruyoruz.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bu içeriği derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

"Türk bayanlarla sohbet" başlıklı yazıyıda gözden geçirdinizmi?


Cevap gönder


Şikayet et


Çetleş kategorisindeki tüm ilanları görSENDE MESAJ GÖNDER


Bir mesaj mevcut

  1. gzglleri

    Antalyada yaşıyorum samimi ciddi anlanda evlilik düşünen suriyeli bayanlarla tanışmak isterim skype :gurbuz841

Bir cevap yazın

E-mail adresiniz başkaları tarafından görülebilir. Mesaj içeriğinizde lütfen doğru olmayan bilgilere yer vermeyin. Oluşabilecek sorunlardan "Cetles.com" sorumlu tutulamaz.