Skype chat sohbet çetleşme


Çetleş

cet-girisiSkype bay bayan çet odaları

Msn messengerin kapatılıp skype’ye dönüşmesinden sonra adım gibi eminimki msn kullanıcılarının büyük bir bölümünü kaybettiği aşikardır. Bende dahil çok sayıda arkadaşım skype kullanmaktadır. Ne oldu değiştirince anlamadım eskiden ne güzeldi valla msn zamanları eve gelirmez hemen msn yi aç sohbete gir manitalarla cam aç gır şamata valla içine ettiler her şeyin neymiş skype hay sizin skypinize!

TANIŞMA MESAJI GÖNDERİN

Kurduk denedik işde 5 para etmez anlaşılır değil zaten. Bizde bu güzel günlerin hatrına skype çet sohbet odamızı açtık ve o günlerin anılarını iyi kötü yönlerini konuşup duruyoruz.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Diğer Chat Odalarımız

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Antalyada yaşıyorum samimi ciddi anlanda evlilik düşünen suriyeli bayanlarla tanışmak isterim skype :gurbuz841

Yaşadığın Şehri Seç ↆ