Sohbet edebileceğim hanfendi arıyorum


Çetleş

HANFENDİ VE BEYFENDİLERLE CHAT ARKADAŞLIK

Hanfendi, hanım efendi ikiside aynı anlamı taşıyan eş anlamlı kelime dir. Türkçesine önem veren kişiler Sohbet edebileceğim hanım efendi arıyorum diye yazarlar. Fakat iki söyleminde kibarlığın nazikliğin simgesi olduğunu söyleyebiliriz. Sohbet edebileceğim hanfendi arıyorum bunun için chat sitelerini alt üst ediyorum onca saatlerimi ayırıyorum, sohbet etmeleri için dil döküyorum ama olmuyor, sohbet edecek bayan bulamıyorum diyorsanız bu zamana kadar yanlış sitelerde zaman geçirdiniz demektir.

Peki cetles.com chat odamızı ziyaret ettinizmi! Şimdi kesin hayır diyeceksiniz ve bizi üzeceksiniz. Sitemizin chat ortamında kibar ve nazik hanım efendiler, centilmen erkekler, saygılı insanlar, elit kişiler hepsi çet odamızda seviyeli sohbet ederken siz hala neyi düşünüyorsunuz ki.

Sohbet se sohbet, arkadaşlık sa arkadaşlık, herkezin birbirine saygı gösterdiği sohbet odamızda sizde yerinizi alıp kanalımızda bizimle arkadaş olmak, beraber sohbet etmek isterseniz takma isminizle yada gerçel adınızla chat odamıza giriş yaparak bunu yapabilirsiniz.

Sohbet edebileceğiniz hanım efendiler ve beyfendiler tanıyabilir onlarla arkadaş olabilirsiniz. Chat odamızın güzelliğinden dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Buda gönlü güzel, içi güzel beyfendiler ve hanımefendiler sayesinde gerçekleşecektir. Çetleşme odasına girmek istemiyorsanız ilan verme yada mesaj göndermeyi de deneyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR!

Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır Çet sitemiz tamamen ücretsiz bir sitedir.
Sohbet odası seviyelimi?
Kesinlikle seviyeli. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

Sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Diğer Chat Odaları

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ