Sohbet edebileceğim hanfendi arıyorum1 yorum
1.157
Sohbet edebileceğim hanfendi arıyorum

Hanfendi, hanım efendi ikiside aynı anlamı taşıyan kelime dir. Türkçesine önem veren kişiler Sohbet edebileceğim hanım efendi arıyorum diye yazarlar. Ama iki söyleminde kibarlığın nazikliğin simgesi olduğunu söyleyebiliriz. Sohbet edebileceğim hanfendi arıyorum bunun için chat sitelerini alt üst ediyorum onca saatlerimi ayırıyorum, sohbet etmeleri için dil döküyorum ama olmuyor, sohbet edecek bayan bulamıyorum mu diyorsunuz.

Peki cetles.com chat odamızı ziyaret ettinizmi! Şimdi kesin hayır diyeceksiniz ve bizi üzeceksiniz. Sitemizin chat ortamında kibar ve nazik hanım efendiler, centilmen erkekler saygılı insanlar elit kişiler hepsi çet odamızda seviyeli sohbet ederken siz hala neyi düşünüyorsunuzki. Sohbetse sohbet, arkadaşlıksa arkadaşlık, herkezin birbirine saygı gösterdiği sohbet odamızda sizde yerinizi alıp kanalımıza bizimle beraber sahip çıkmak isterseniz takma isminizle beraber chat odamıza giriş yaparak bunu sağlayabilirsiniz.

Sohbet edebileceğiniz hanım efendiler ve beyfendiler tanıyabilir onlarla arkadaş olabilirsiniz. Chat odamızın güzelliğinden dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Buda gönlü güzel, içi güzel beyfendiler ve hanımefendiler sayesinde gerçekleşecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR!

Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır Çet sitemiz tamamen ücretsiz bir sitedir.
Sohbet odası seviyelimi?
Kesinlikle seviyeli. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Sohbet edebileceğim hanfendi arıyorum için (1 Yorum) yapıldı