Soru cevap oyun kanalları

Soru cevap oyun kanalları sevenler, genel kültürüne güvenenler ve geliştirmek isteyenler soru cevap oyunu kanalımızda klavyesi hızlı yarışmacılarla yarışmaya gözünüz kesiyorsa sizi de oyun odamıza bekliyoruz.

Oyun puanları her ay sonu sıfırlanmakta olup kanal 1. sine oyun kanalı devredilecektir. 2. ve 3. kişilere soru cevap oyun kanalında sop yetkisi verilecektir. 4. ve 5. arkadaşlara ise otomatik voice verilecektir. CetleS.Com soru cevap odamıza kıyasıya yarışmak için yarışmacı adaylarını bekliyoruz.

Soru Cevap Sohbet Kanalı

Soru cevap oyun kanalları arasında çarkıfelek sohbet yarışma odası, ingilizce sohbet eğitim odası, kelime türetmece eğlence odası gibi çeşitli oyun odalarımız arasında kolaylıkla geçiş yaparak vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan çetleşme sitemizde aynı zamanda yarışmacı arkadaşlarla tanışıp yeni arkadaş sahibi olabilirsiniz.

Soru cevap oyun odamızın bir avantajı da genel kültürümüzün gelişmesinde önemli rol sahibi olmasıdır. Çıkan soruların hepsi bilgimizin artmasın da çok yararlı olacaktır. Şimdiden herkese bol eğlenceler dileriz.

Soru cevap oyun kanalları

SIKÇA SORULAN SORULAR!

Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır Chat sitemiz üyeliksiz sohbet sitesidir.
Sohbet odası seviyelimi?
Kesinlikle seviyeli. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Soru cevap oyun kanalları

Chat Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ