Anasayfa / Çetleş / Sporcuların chat sohbet odası

Sporcuların chat sohbet odası

Spor severler için açtığımız spor chat odamızda toplanıp beraber sohbet edebilmenizi, arkadaş olabilmenizi sağlamak amaçlı hizmeti göreceksiniz. Spor chat sohbet odamızda küçük kardeşlerimizede sporu aşılamanızı istiyoruz. Onların spora olan ilgisini ve ne denli spor yapmaları hakkında bilgiler sunarsanız onlara çok daha faydalı olacağızdır. Spor hocalarımız, öğretmenlerimiz varsa chat odamızdan yetkili kişilere bildirirseler şayet onlar için özel bir kanal düzenleyip spor üzerine daha detaylı bir chat sayfası yapmayıda istiyoruz.

Spor her insanın muhakkak yapması gereken bir eğlence kaynağı, sosyal aktivitesi olmalıdır. Sağlıklı yaşamın arkasında spor yapmak yatıyor. Boş vakitlerinizde spor yaparsanız sağlığınız açısındanda bir okadar iyi olacaktır. Sözlerime ulu önder Mustafa Kemal Atatürkün bir sözüyle bitirmek istiyorum.

Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.

Anlamı: Atatürk, Türk sporcusunda yalnız beden kuvveti ve yetenek değil, aynı zamanda iyi ahlak ve zekanın da bulunmasını istemiş ve bu düşüncesini de; “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözleriyle dile getirerek, bir sporcunun nasıl bir insan olması gerektiğini anlatmıştır.

Chat odasına giremeyenler ” Chat Odasına Giremiyorum ” Bağlantısını kontrol edebilirler.

SPOR CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir