Tango kullanıcı yorumları tango kullananlar

Faydalı linkler ve bilgiler

tango-kullanicilari-yorumlari Arkadaşlar tango diye akıllı telefon uygulaması baya ses getirmeye başladı bende kullandım baya bi süre ama bir sonuç elde edemedim sizce tango nasıl? Tango sayesinde yakın çevredeki bayanlarla kızlarla tanışmak mümkünmü aslı varmı yoksa tırıvırı bir uygulamamı anlamış değilim kimileri çok met ederken kimileri hiç bir işe yaramaz diyorlar. Tango sayesinde yakın çevresinden kızlarla tanışan varmı eğer varsa lütfen konunun altından tango hakkında yorumlarını bizimle paylaşırmı.

Birde bu tango kullanmayı benmi beceremiyorum yoksa arkadaş anlamadım gitti ya sallıyorum sallıyorum ya hiç himse çıkmıyor yada hep erkek çıkıyor tango uygulaması kullananlar bizi bu konuda aydınlatırsa çok sevineceğiz. Şimdiden hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Android İçin Görüntülü Konuşma Uygulaması
    Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir görüntülü konuşma ve sohbet uygulaması olan Tango ile nerede olursanız olun sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

    Ücretsiz bir şekilde görüntülü ve sesli konuşmalar yapabileceğiniz Tango ile yeni arkadaşlıklar kurabilir, arkadaşlarınızla görüntülü konuşma, sesli görüşme yapabilir, oyunlar oynayabilir ve metin mesajları gönderebilirsiniz.

    Dünya üzerinde 130 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmakta olan bu popüler mesajlaşma, görüntülü konuşma ve sohbet uygulamasını hemen Android cihazlarınız üzerine indirerek, sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde doyasıya konuşmanın tadını çıkartabilirsiniz.

    Tüm Android kullanıcılarının mutlaka akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde yer alması gereken bir uygulama olan Tango’yu şiddetle öneriyorum.

Yaşadığın Şehri Seç ↆ