Ücretsiz Çet


Çetleş

Ücretsiz çet odalarında çet yapın

İnternet güncel yaşantımıza girdiği zamandan beri hiçbir şey eskisi gibi olmayacak şekilde değişti. Çünkü internet tüm bildiklerimizi bize unutturabilecek kapasitede bir şeydi. İnternet olmadığı zaman bu tip ihtiyaçlarımızı nerede ve nasıl giderdiğimize dair hiçbir fikrimiz olmayabilir günümüzde bu da internetin ne kadar başarılı bir şey olduğunu ortaya koyuyor.

Çünkü internet hayatımızda hiç olmayan bir şeyi artık bize bir ihtiyaç gibi hissettiriyor. Bu da demek oluyor ki internet çok başarılı bir uygulama. Ancak önceden de hayatımızda bir ihtiyaç olan sohbet etme ihtiyacını sanal şekle çeviren internet önceden ihtiyacını duyduğumuz şeyin en başta farklı şeklini ama en temelde aynısını bize farklı yollardan sunuyor.

çet odasıİnternet üzerinden yaptığımız sohbetler yalnızlık duygumuzu bir yana koymamızda bize yardımcı oluyor. Bu aslında sohbetin bir insanla konuşmanın temel amacını beraberinde sunuyor ama ayrıldığı nokta kesinlikle bunu yapma şekli. Çünkü internet üzerinden yaptığımız sohbetlerde kesinlikle karşımızda olan kişiyi tanımıyoruz bu da temel anlamdaki farklılığını ortaya koyuyor.

İnternet üzerindeki ücretsiz çet kanallarında istediğimiz tipten insanı bize uysun ya da uymasın istediğimi kriterlerde sınıflandırarak kolay bir şekilde ayrıştırabiliyoruz ve ardından konuşmaya başlıyoruz.

Bu da demek oluyor ki ücretsiz çet kanalları bizim işimize bu noktada çok yarıyor. İşe çok yarayan bu sistemi de sonuna kadar kullanmak elbette bizim için en güzel çözüm olacaktır.

Ücretsiz çet odamızda arkadaşları rahatsız edici davranışlardan lütfen kaçınalım.

Ücretsiz çet yaparken kanal genelinde küfür etmek, reklam yapmak, kaba sözler kullanmak, telefon numarası, skype ve facebook adresi vermek yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler çet odamızdan uzaklaştırılacaktır.

ÜCRETSİZ ÇET ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ