Ülkücü chat


Çetleş

ülkücü

Ülkücülük: Alparslan Türkeş ve Milliyetçi Hareket Partisi çizgisinde yürütülen teşkilatlanmanın adıdır. Ülkücü gençlik yurt içinde sevilen saygın kişilerden yer almaktadır. Memleketimizi en çok düşünen, en çok seven, vatan toprakları için yapmayacağı fedakarlığı olmayan kişilere genel anlamda ülkücü denir.

Alparslan Türkeş’in vefaatından sonra büyük üzüntü yaşayan ve türkiyemizi yasa boğan bu acı kaybımızda MHP nin başına gelen Devlet Bahçeli sayesinde biraz daha yaralarını sarmaya çalışmışlardır. Ülkücü chat odamızda ülkücülerle sohbet ederek ülkücülüğün getirdiği gereksinimlerin dışına çıkmadan chat yaparak ülkü ocağı sohbet odasını oluşturmamızda bütün ülkücü arkadaşlarımızın desteğine ihtiyaç duymaktayız.

Ülkücü chat kanalımız ülkücü olan bayan ve erkeklerin bir arada sohbet ederek ülkücülüğü sanal ortamdada yüceltip ülkücülere özel resmi chat sohbet odası olma yolunda büyük yok ilerledik. Bizde bir ülkücü olarak bu isteğimizin çok olmadığını sanıyoruz. Kusurumuz varsa affola diyoruz ülkücüleri çet odamıza davet ediyoruz.

Diğer Chat Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ