Ülkücü chat

Arkadaş arama
ülkücü

Ülkücülük: Alparslan Türkeş ve Milliyetçi Hareket Partisi çizgisinde yürütülen teşkilatlanmanın adıdır. Ülkücü gençlik yurt içinde sevilen saygın kişilerden yer almaktadır. Memleketimizi en çok düşünen, en çok seven, vatan toprakları için yapmayacağı fedakarlığı olmayan kişilere genel anlamda ülkücü denir.

Alparslan Türkeş’in vefaatından sonra büyük üzüntü yaşayan ve türkiyemizi yasa boğan bu acı kaybımızda MHP nin başına gelen Devlet Bahçeli sayesinde biraz daha yaralarını sarmaya çalışmışlardır. Ülkücü Arkadaşlık sitesinde ülkücülerle Arkadaşlık ederek ülkücülüğün getirdiği gereksinimlerin dışına çıkmadan Arkadaşlık yaparak ülkü ocağı Arkadaşlık sitesinı oluşturmamızda bütün ülkücü arkadaşlarımızın desteğine ihtiyaç duymaktayız.

Ülkücü Arkadaşlık sitesimız ülkücü olan bayan ve erkeklerin bir arada Arkadaşlık ederek ülkücülüğü sanal ortamdada yüceltip ülkücülere özel resmi Arkadaşlık Arkadaşlık sitesi olma yolunda büyük yok ilerledik. Bizde bir ülkücü olarak bu isteğimizin çok olmadığını sanıyoruz. Kusurumuz varsa affola diyoruz ülkücüleri Arkadaş sitemize davet ediyoruz.

Diğer Arkadaşlık Siteleri

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ