Anasayfa / Çetleş / Uluslararası chat

Uluslararası chat

Uluslararası – international chat sohbet odaları

Ben bütün okuyucular için benim web sitesinden bu makaleyi sesimi uluslararası chat yapmak için herkeze yazıyorum Bugün 27 – 07 – 2014 olduğunudam belirtelim. Benim okul arkadaşım biriyle sohbet odaları hakkında biliyordu geldi yaklaşık iki yıl önce. Ben herhangi bir sohbet odasına gittiğimde ilk kez oldu. O Chat Odaya bir yabancıya bir araya geldi ve ben benim ilk o yabancının orada sohbet başladı. Ben sohbete başladığımda ben sohbet sırasında harcama an ben “unutulmaz” ya da “Hayatımda tatlı bellek biri olarak tanımlamak gerekir hayatımda en güzel ve değerli bir an olacak hiç düşünmemiştim “. O Neyse ki bir yabancı olarak 80-90 sohbetciler arasında iyi buldum çok basit, güzel, terbiyeli ve iyi huylu bir kızdı. Sohbet sırasında ailemiz ve çok daha fazlası hakkında bizim arkadaşlar, hobiler, seviyor-sevmedikleri, hakkında, örneğin bizim yaşam biçimi olarak hayatımıza ilgili şeylerden çok konuşuldu. Bizim sohbet başlayalı yaklaşık 3 saat çıktı. Sonunda birbirlerine iyi bilinen alıyorum sonra biz arkadaş olmaya karar verdi. Biz de, çünkü ne kadar iyi bizim düşünce ve davranış birbirini tamamlayan gerçeğinin eşit şaşırdık. Nihayet biz birbirlerinin sosyal ağ sitesi aracılığıyla bağlamak için karar verdi. Daha sonra biliyordu geldi büyük şaşırtıcı şey bile onun için sohbet odasında ilk gün oldu. Bizim dostluk zamanla daha güçlü büyüdü. Birbirimizi online üzerinden iletişim devam etti ve birbirimizle her mutlu / üzgün anı paylaştı. Daha sonra biz de telefon numaralarını paylaştı ve biz dostluk ilişkilerimizde bir adım daha ileri taşındı. Hayatımızda geldi sorunlar ne olursa olsun, biz, ortak tartışıldı ve birbirlerine her zaman destekledi. Biz sohbet zaman, bizim iletişimde kelime veya ses sadece değişim değildi ama iki gerçek arkadaş arasında duygu ve duyguların değişimi oldu.

O zaman biz birbirimizi tanıştığımızda bu yana yaklaşık 2 yıl. Bizim dostluk ikimiz de birbirimizi şeklinde gerçek bir ömür boyu arkadaşım var Hiç şüphe yok ki hala güçlü olduğunu ve. Biz sohbet sırasında birçok kez tartışılan ve en iyi arkadaşlarına iki tam yabancılarla dönüm böyle önemli bir rol oynadığını Sohbet Odası övdü. Bu benim okuyucular ben bu notu yazıyorum benim yazı başladığından beri hatta şimdi, ben ondan 3 sms alınan derseniz, onun gerçek ister inanın ister inanmayın gülümseme yapar.  Hayatında herkes gerçek bir dosta ihtiyacı vardır. Hayatta benim deneyim başı olarak ben gerçek bir arkadaşım bile sanal dünyada, herhangi bir yerde bulunabilir söyleyebiliriz. Bu beni bir Sohbet Odası açılması düşünmek yapılan ilham ve mutluluk var. Onun mücadele bir sürü ve çok nihayet benim kendi bir Sohbet Odası açmak için başarı duyuyorum sonra bir sohbet odası açmak için çalışıyor ve yaşıyorum beri 6 ay oldu. Nedeniyle yüksek çalışmalar şimdi-bir-gün için ben Sohbet için yeterli zaman almıyorum ama onun olası benim sohbet odasına girmek için deneyin ne zaman, gerçekten benim Sohbet Odası gruplar halinde mutlulukla sohbet arkadaş izlemek memnuniyeti ve zevk bir sürü verir. Ben bir kanal açmaya çalıştı ne için önemli şey bu. Ben şu şekildedir benim sohbet odası aracılığıyla ulaşmak isteyen birkaç şey.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir