Uluslararası chat

Çetleş

Uluslararası – international chat sohbet odalarına hoş geldiniz.

Uluslararası chat odamızda dünyanın 4 bir yanından sohbet odamıza katılan yerli ve yabancı arkadaşlarla sohbet edebilirsiniz. Uluslararası chat odamıza girmeyi düşünüyorsanız ingilizce yazma ve anlama kabiliyetinizin yeteri derecede olması gerekmektedir. Aksi takirde anlaşmakta oldukça zorluk çekeceksiniz demektir.

Uluslararası chat Odaları

Uluslararası chat odası sayımız bir adettir. Kanala giriş için üye olmanıza gerek yoktur. Nick belirleyerek odaya anında bağlanabilirsiniz. Kanalda bulunan insanlarla genelden veya özel chat seçeneği ile yazışma yapabilirsiniz. Uluslararası sohbet kanalımızda üst düzey koruma botumuz mevcuttur. Bu botun görevi kullandığınız kaba sözler, küfürler gibi seviyesiz cümleleri algılayarak otomatik bir şekilde kanaldan engellenmenize neden olur.

ÇET ODASINA GİRİŞSohbet odasında şikayette bulunacağınız durum söz konusu olunca hiç çekinmeden ve üşenmeden #help kanalında bulunan insanlara durumu anlatabilirsiniz.

Uluslararası chat odamız hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. 18 yaşına heniz girmemiş olanlar chat odamıza bağlanmasınlar. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ