Anasayfa / Çetleş / Üniversitelilerle chat

Üniversitelilerle chat

cet-girisiUniversiteli bay ve bayanlarla chat sohbet

Hayatın yoğun ve de çok yoğun geçtiği bu günlerde, daha doğrusu hayat zaten hep yoğun geçer insana. Bir şeyleri başarabilmek için kişi hep bir çaba peşindedir. Hayatın devamı için de bu uğraş yaşam boyunca gereklidir. İnsanın çocukluk zamanından beri büyüyebilmesi ve hayatını devam ettirebilmesi için de genç yaştan itibaren çalışmaya başlar. Hayatın zorluklarına göğüs gerebilmesi için çalışmak zorundadır. Yani ilerde zorluk çekmemesi için çok küçük yaşta eğitimini alıp bu zorluklarla baş edebilmesi için eğitim şart oluyor.

Eğitim örmeyen ya da eğitim göremeyen çocuklarda erken yaşta iş hayatına atılıp hayatını sürdürmek zorunda kalıyor. Tabi kimilerinin şansı yaver gidiyor, kimilerinin ise tam tersi oluyor. Buna yapacak bir şeyimiz veya bir birey olarak yapacak bir şeyimiz olmuyor ve böyle olunca bütün bunların olmasına seyirci kalıyoruz.

Kendimizi geliştirebilmek için dersanelere, çeşitli eğitim faaliyetlerine katılıyoruz değil mi ? Neden ? İlerde belli bir yere gelebilmek için var gücümüzle gayret edip çalışmak için. Bence asıl olması gereken de budur zaten. Bir şeyleri başarabilmek için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekiyor. Mesela ben kendimden örnek verebilirim sizlere arkadaşlar. Üniversiteye gitmek benim en büyük hayalimdi. Liseden sonra iş hayatına başladım daha doğrusu başlamak zorunda kaldım. Çalışırken her an her dakika üniversiteye gidip okumak aklımdan çıkmadı. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üniversiteyi dışardan okumaya başladım. İlk zamanlarda biraz zor oldu ama zamanla çok kolayladı bu iş ve üniversite ikilemi. 2 yıl okudum ve önlisans mezunuyum şimdi ve ayrıca çok ta mutluyum. En azından içimde kalmamış oldu ve başarmak, başarabilmek çok güzel bir duygu.

Sizlerde üniversiteli olabilmek için hiç bir şeyden korkmamalı hayatınızı istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Ben üniversiteyi gidip okulda okumadım ama bunun tadına vardım. Canınız sıkılmasın diye sizlere bir chat odası açtık. Hem derslerinize çalışıp hem de sohbet sitemize girip üniversiteli geç kız ve genç erkeklerle sohbet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir