Son gönderiler
Anasayfa / Ünye chat sohbet

Ünye chat sohbet
ÜNYE CHAT ÜNYE SOHBET ODASI
Ordu ünyeliler için sevindirici haberlerimiz var. Ünye den arkadaş edinmek isteyenler için ücretsiz ve üyeliksiz chat & arkadaşlık sitesindesiniz. Ünye chat odamızda ünyeli bay ve bayanlarla sohbet ederek arkadaş olabilileceğinizin bilinci ile chat odamıza giriş yapın ve arkadaşlık çevrenize yeni insanlar katın.

Ünye de kendinizi yalnız, mutsuzmu hissediyorsunuz, ünyeli bir arkadaşmı edinmek istiyorsunuz, onunla uzun uzun sohbet etmek eğlenmek istiyorsanız cetles.com mu tercih etmelisiniz. Ünye chat odamıza girebilmeniz için rumuz yazıp giriş demeniz yeterlidir. Kullandığınız rumuzu sizden başkası hiç kimse kullanmasın istiyorsanız rumuzunuzu kaydetmelisiniz. Rumuz kayıt komutu: /Ns register şifreniz ve mail adresinizi sohbet odasında statüs penceresine yazarak rumuzunuzun kayıt işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet veren chat sitesidir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır ünye chat sitemiz üyeliksiz sohbet sitesidir.
Sohbet odası seviyelimi?
Ünye chat odasımız seviyeli sohbet ortamına sahiptir. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

Ünye sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

SENDE MESAJ GÖNDER


6 Mesajlar

 1. Çokbekar

  Eğlenceli bayanlar…çok bekarım 🙂

 2. Çakırr

  Bayan arkadaş aramaktayımm

 3. Süleyman

  Arkadaslik

 4. Ozan

  Nbr

 5. Yavuz

  Bayan arkadaş aramaktayım niyetim ciddidir

Bir cevap yazın

E-mail adresiniz başkaları tarafından görülebilir. Mesaj içeriğinizde lütfen doğru olmayan bilgilere yer vermeyin. Oluşabilecek sorunlardan "Cetles.com" sorumlu tutulamaz.