Anasayfa / Çetleş / Üsküdar chat sohbet

Üsküdar chat sohbet

 

 
 
  
 

 

İstanbul üsküdar sohbet ve arkadaşlık

Zaman su gibi akıp gidiyor, insan bu günkü aklını yarın beğenmiyor gibi çok yerinde çok doğru sözlerimiz var ve hepsi ap ayrı anlam ve mana taşıyor. Bu günümüzü güzel şeyler insanlığa yararlı işler, kendinize yararlı işler yaparak geçirmeyi denedinizmi.

Hadı bugunden geçti diyelim yarın için bunu uygulayalım ne dersiniz.? En basitinden yarın ağzınızdan hiç kötü bir laf çıkmasın, bir kimsenin hatasını gördünüz hemen ört past etmeye çalışın iş arkadaşlarınız ile veya okul veya mahalle arkadaşlarınızla güzel sohbetler etmeyi deneyin birbirinize ikramlarda bulunun.

Üsküdar sohbet odamızda herkeze güler yüzlü olun, kanalımızda aramıza yeni katılan arkadaşlara ilgi alaka gösterin, sorunlarında yardımcı olmaya çalışın bütün bunları uygulayın göreceksinizki insanlar tarafından çok sevilen, sayılan birisi haline geleceksiniz.

Üsküdar chat odasında böyle davranışlarda bulunan kişilere, sohbet odamızın değerine değer katanlara kanalda yetki verilecektir. Ayrıca üsküdarın sohbet odamızda üsküdarın semtleri olan Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalanve Yavuztürk’den sohbet edebileceğiniz arkadaş olabileceğiniz bay ve bayan arkadaşlara ücretsiz ve üyeliksiz rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Yorum yap!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir