Üsküdar chat sohbet


Çetleş

İstanbul üsküdar sohbet ve arkadaşlık

Zaman su gibi akıp gidiyor, insan bu günkü aklını yarın beğenmiyor gibi çok yerinde çok doğru sözlerimiz var ve hepsi ap ayrı anlam ve mana taşıyor. Bu günümüzü insanlığa  yararlı işler, kendinize faydalı işler yaparak geçirmeyi denedinizmi.

Hadı bugunden geçti diyelim yarın için bunu uygulayalım ne dersiniz.? En basitinden yarın ağzınızdan hiç kötü bir laf çıkmasın, bir kimsenin hatasını gördünüz mü hemen ört pas etmeye çalışın, iş arkadaşlarınız ile veya okul veya mahalle arkadaşlarınızla güzel sohbetler etmeyi deneyin birbirinize ikramlarda bulunun.

Üsküdar sohbet odamızda herkese güler yüzlü olun, kanalımızda aramıza yeni katılan arkadaşlara ilgi alaka gösterin, sorunlarında yardımcı olmaya çalışın bütün bunları uygulayınca göreceksiniz ki insanlar tarafından çok sevilen, sayılan birisi haline geleceksiniz.

Üsküdar chat odasında böyle davranışlarda bulunan kişilere, sohbet odamızın değerine değer katanlara kanalda yetki verilecektir. Ayrıca üsküdar’ın semtleri olan Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalanve Yavuztürk’den sohbet edebileceğiniz arkadaş olabileceğiniz bay ve bayan arkadaşlara ücretsiz ve üyeliksiz rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Üsküdar Chat Odasına Gir

ÇET ODASINA GİRİŞ

Chat Odalarımız

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ