Üyeliksiz çet yapmak isteyenler

2 yorum
1.109
Üyeliksiz çet yapmak isteyenler

Üyeliksiz çetleşme yapabileceğiniz en ideal chat ortamı

Sohbet kavramı internetin hayatımıza girmesi ile birlikte çok değer kazandı. Çünkü internetin dial up yöntemi ile evlerimize girdiği günden bu yana sohbet bizim için çok büyük önemli bir şey haline geldi. Sohbet etmek açısından kullandığımız araçlar o günden bu yana çok değişti ancak temel mantıkları aynı.

Anonim iki kullanıcıyı birbiri ile diyalog içine sokmak amacında olan sohbet yazılımlarının atası olarak nitelenen mIRC ile hayatımız hiçbir zaman eskisi olmayacak şartıyla değişti. Çünkü bu program ile artık istediğimiz insan ile ister ortak görüşte olalım ister karşıt cephelerde ister hem cins olalım ister karşıt cinslerde her türlü şeyi sınırsız özgür bir ortamda konuşabilmenin temelini attık.

Bu programın önceki deneyimlere benzeme gibi bir şansı yoktu zira bu her şeyin başlangıcı idi. Bir noktadan sonra kişisel bilgilerimizi bir profil ile paylaştığımız anlık kişisel sohbet yazılımları popülerleşti. Bunların içinde Msn ve ICQ da vardı. Bunlar ile artık kimliğimizi ilan ederek insanlar ile sohbet edebiliyorduk.

Bunlarla birlikte sohbet konusu çok ileri noktalara taşındı ve şu anda üyeliksiz çet ortamlarında web üzerinden istediğimiz insanlar ile konuşmamız mümkün. O günkü IRC ruhunu bugün de web üstünden üyeliksiz çet ortamları ile birlikte sağlıyoruz. O günlerin getirdiği alışkanlıklar ise hiçbir zaman değişmemek için kendini zorluyor ve hayatımıza devam ediyoruz.

Üyeliksiz çetleşme odamızda arkadaşları rahatsız edici davranışlardan lütfen kaçınalım.

Üyeliksiz çet yaparken kanal genelinde küfür etmek, reklam yapmak, kaba sözler kullanmak, telefon numarası, skype ve facebook adresi vermek yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler çetleş odamızdan uzaklaştırılacaktır.

ÜYELİKSİZ ÇET ODASINA GİRİŞ YAP

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek ücretsiz çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mart 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Üyeliksiz çet yapmak isteyenler için (2 Yorum) yapıldı