Whatsapp kullanan erkekler

Güncel

Whatsapp Erkek Numaraları

Android ve akıllı cep telefonları diye adlandırılan cep telefonları bayan, erkek hemen hemen artık herkezin elinde mevcut. Bu telefonlar sayesinde nerde olursanız olun hayatın her anını whatsapp’tan, facebook’tan, instagram’dan ve twitter’dan sevdiklerinizle, arkadaş çevrenizle online bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Whatsapp Kullanan Bayanlar

Bu akıllı telefonlar aynı zamanda whatsapp kullanan bayanlar ile arkadaş bulmanızada, yeni arkadaşlarla tanışmanızada yardımcı oluyor. Birkaç arkadaş bulma programları telefonunuzda kurulu ise ve cep telefonunuzda internette varsa oturduğunuz yerden veya seyir halindeyken arkadaş bulabilirsiniz. Tango veya WeArkadaşlık gibi programlar sayesinde telefonunuzu sallayarakta arkadaş bulmanız artık mümkün.

Yakışıklı Erkek Telefon Numaraları

Bu makelemizde whatsapp kullanan yakışıklı erkeklerler telefon numaralarını buraya bırakarak bayan arkadaşların onlara dönüş yapmalarını sağlamak amaçlı yayımlanmıştır. Whatsapp kullanan erkekler telefon numaranızı sayfamıza bırakın ve bayan, kadın ve kız arkadaşların size dönüş yapmasını sağlayın.

Mesaj Göndermek İçin Tıklayın

Arkadaş Arayanlar

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Selsm ben ankaradan Necmettin yaş 25 niyeti ciddi dürüst güvenilir bir hanım efendiyle tanışmak istiyorum

  • selam ben alperen deli dolu bır erkegım romantıgım kadın ruhundan anlarım dertlesmek konusmak ısteyen whatshaptan yazabılır yada arayabılırsın numaram

  • Selam ben Necmettin istanbulda oturuyorum yas yas 25 dürüst bir bayanla tanışmak isterim 0 673 62 34

  • Selam ben dogancan 26 yaşındayım isimden dolayı Edirne de yaşıyorum özel bir mesleğim var ciddi sohbet etcek dertlesecek bayan arkadaşlarla tanışmayı istiyorum 08987807 numaram özele aciktir

  • Merhaba ben Buğra 28 yaşındayım arkadaşlık ve sohbet için burdayım watsap ve facebook ta resimlerimi görebilirsiniz tatlı cici sempatik bayanlar tercihim istanbul maltepe de yaşıyorum yaş farketmez kendine özgü bir bayan olursa sevinirim 0 838 42 25 hoşçakalin.

Yaşadığın Şehri Seç