Yakışıklıyım ama kimse bakmıyor diyenler


Faydalı linkler ve bilgiler

yakışıklı genç erkek
yakışıklı genç erkek
yakışıklı erkek
Yakışıklısınız ama kimse size bakmıyormu?

Kimi insanların yaşamında ve de hayatında bir çok takıntıları vardır. Takıntılı insanla da yaşamak oldukca zordur. Ancak eğer ki huyunu suyunu, halini, tavrını biliyorsa karşısındaki kişi bu o kadar da zor bir şey değildir. Çünkü kişi artık karşısındaki bay veya bayanın nası biri olduğunu kavramıştır ve onunla yaşamaya alışmıştır. Çok takıntılı olmak, her şeyi kafaya takmakta bazı yerde insana zarar verir. Çok takıntılı olmaktan kaçınmak bizler için en güzelidir.

Tabi bu kişinin elinde olmayabiliyor. Bir şeyleri de başarabilmek için bazı zorlukları aşmamız gerektiğini de bilmemiz gerekmektedir. Yakışıklı veya da güzel olmak kimi yerlerde yetmeyebiliyor. Birilerinin sizlere bakması, sizinle ilgilenebilmesi için bunu karşınızdaki bay veya bayana gösterebilmeniz ve bunu ona hissettirmeniz gerekmektedir. Yakışıklıyım ama kimse bana bakmıyor deyip geçmememiz gerekir.

Kimse size bakmıyorsa bunun nedenini kendinizde aramanız gerekir. Veya da güzelim ama kimse bana bakmıyor diye bişey yok. Siz bakmasına izin vermiyorsunuzdur. Asıl gerçek olan bu konu da budur bence. Madem yakışıklısınız veya güzelsiniz neden sizze kimse bakmasın. Siz bay ve bayan arkadaşlar, gelin sohbet sitemize bir sohbette bulunun bakalım kimler bakmıyor size görelim 🙂 Eğer siz ilgilenip birilerine bakarsanız asla ve asla geriye boş dönmessiniz bu bir gerçek.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Bende yakışık li sayilirim kizlar yuzume bakmiyor ne bilim takinti oldu icime kapaniyorum ozguvenim zaten yok o ayri konu yakışık lisinda diyorlar

Yaşadığın Şehri Seç ↆ