Arkadaşlık

Yakışıklıyım ama kimse bakmıyor diyenler

Yakışıklıyım ama kimse bakmıyor diyenler bu yazıyı sizler için derledik. Aslında işin sırrı yakışıklı olup olmadığınız değil. Peki yakışıklıyım ama kız arkadaş bulamıyorum ne yapmam lazım? diyorsanız yazıyı okuyun derim.

Yakışıklıyım ama kimse bakmıyor diyenler
yakışıklı erkek

Yakışıklısınız ama kimse size bakmıyor mu?

Yakışıklı veya karizmatik olabilirsin. Belki konuşma tarzın, davranışın, hal ve hareketlerin karşı tarafa itici geliyordur! Yakışıklı olman, yalnız olmayacaksın anlamına gelmiyor!

Yakışıklıyım ama kimse bana bakmıyor, kızlarla bir türlü arkadaşlık kuramıyorum, samimi olamıyorum diyorsanız size gerçek bir örnek sunarak başıma geleni anlatacağım.

Öncelikle bu konu beni 18 ve 20 li yaşlarıma götürdü. Çünkü yakışıklıyım ama kızlar bana bakmıyor şikayetinde bulunan erkekler muhtemelen tam da bu yaşlarında olduğunu düşünüyorum. Yoksa yanılıyor muyum?

Neyse gelelim asıl konumuza. Yakışıklı olduğumu asla iddia etmiyorum. İstanbula 1999 yılında geldim ve o zamanlar 18 yaşlarındaydım. Yakın akrabalarımızı pek tanımıyordum, onlarda sağ olsunlar pek ilgiliydiler bana karşı. Kuzenler benden yaşça olarak 4-5 yaş daha küçüktüler ve hep onlarda kalmamı istiyorlardı. Bende sık sık onlarda kalmaya giderdim çünkü PlayStation maç oynuyorduk hep. Oturdukları bina 2 katlıydı ve üst kattaki komşularının adeta tabiri caiz ise bebek gibi kızları vardı ve hemen hemen benimle yaşıttı.

Üsttekilerle komşuluktan öte aile dostlukları vardı ve sık sık birbirlerine gidip gelen insanlardı. Tabi bende buna dahil oldum. İstemeden desem yalan olur çünkü kız gerçekten çok güzeldi. Benim kuzenler niyetimi anladılar ve abi boşuna uğraşma o kız sana bakmaz gibisinden laflar söylüyorlardı. Gerçekten de öyleydi ama benimde pek ümidim yoktu.

Gel zaman, git zaman bu kızla samimiyetimiz ilerledi. Ama nasıl ilerledi. Ben özünde gülmeyi ve güldürmeyi seven, esiri yapmayı seven biriyim. Bol bol bu kızı güldürürdüm. Sadece kızı değik ortamda olan herkesi güldürürdüm. İlerleyen aylarda iyice samimi olduk ve bir gün bana bakmaz dediğim kız bana çıkma teklifi etti. Aşık olduğunu söyledi.

Sonrasını anlatmayacağım çünkü anlatsam çok uzun zamanınızı alacağım. Burada şuan anlattıklarım dan ne anladınız bilmiyorum ama işin püf noktası yakışıklı, karizma olmanız değil, içten, samimi, konuşkan ve esprili olmanız kilidi açan anahtar olacaktır.

Ne demiş Mevlana güzelim diye övünme bir sivilce yeter. Güzel bir benzetme oldu mu anlamadım ama yakışıklıyım yada tipsizim deme. Espri yeteneğini geliştir, yapmaktan çekinme. Yakışıklıyım ama kimse bakmıyor diyenler ve bu yazıyı okuyanlar bir daha bu cümleyi kurmasın 🙂

Sitemiz üzerinden arkadaş arayanlar

İlgili İlanlar

2 Yorum

  1. Bende yakışık li sayilirim kizlar yuzume bakmiyor ne bilim takinti oldu icime kapaniyorum ozguvenim zaten yok o ayri konu yakışık lisinda diyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu