Yalan Söyleyen Erkek Nasıl Konuşur

Kadın

Yalan söyleyen erkek nasıl konuşur? Yalan söyleyen erkek sözleri, Yalan söyleyen erkek nasıl davranır, bir erkeğin yalan konuştuğunu nasıl anlarım? diyorsanız bu yazımızı okumalısınız..

Yalan söyleyen erkek nasıl konuşur?

Sevgili hanımlar bugünkü yazımızda yalan söyleyen bir erkek nasıl konuşur bundan bahsedelim. Bir çok arkadaşlık ne yazık ki yalan söyleme yüzünden bitiyor. Bu nedenle her zaman birbirimize karşı dürüst olmalı ve yalan söylemek yerine doğruları birbirimiz ile paylaşmalıyız.

Peki erkek yalan söylediğinde bunu nasıl anlayabiliriz? Şimdi bu sorunun cevabını verelim. Erkekler yalan söylerse bunu mutlaka belli eder. İlk olarak yalan söyleyen bir erkeğin yüzü kızarır yada elleriyle oynama gereği duyar.

Yalan söyleyen erkek sözleri

Yalan söyleyen bir erkek normale göre daha hızlı konuşur ve kelimeleri doğru seçemez. Bu ise yalan söylerken duyduğu endişeden kaynaklıdır. Yalan söyleyen erkek hızlı konuşarak bunu örtmeye çalışır. Bir erkeğin yalan söylediğini anlamanın bir başka yolu ise konuşurken sizin yüzünüze bakmıyor olmasıdır.

Yalan söyleyen bir erkek o an gözlerinize bakamaz. Bunun yerine gözlerini sizden kaçırır. Bir başka yöne bakar ya da dalgın davranır. Bu ise o an doğruyu söylemediğini gösterir. Yalan söyleyen bir erkek bunu beden dili ile ifade eder. Konuşurken hal ve hareketlerine dikkat edin. Mutlaka bir şekilde belli edecektir.

Yalan söyleyen erkek nasıl davranır

Yalan söyleyen bir erkek her zaman sizi suçlayıcı konuşur. Konuşurken bir anda sizi suçlar. Geçmişteki bir mevzuyu bile açabilir. Bu o anki suçlu psikolojisinden kurtulma istediğidir. Tüm erkekler yalan söylerken bunu yapar. Bu nedenle konuşurken nasıl davrandığına ve o an vücut diline çok dikkat edin.

Bir erkeğin vücut dili size herşeyi anlatır. Yalan söyleyen bir erkek en çok gözleri ile bunu belli eder. Onun gözlerine bakın. Konuşurken gözlerini kaçırıyorsa mutlaka sizden gizlediği bir şey vardır.

Bir erkeğin yalan konuştuğunu nasıl anlarım?

Kimi erkek yalan söylerken gerilir ve sinirlenir . Daha hızlı ve daha sinirli bir şekilde konuşmaya başlar.Bu da yalan söylediğinin bir başka göstergesidir. Yalan söyleyen erkeklerde görülen bir başka özellik ise yalan söylerken istemeden gülmeleridir.

Eğer beyaz yalanlar söylüyor ise istemsizce o an gülebilir. Bu da yalan söyleyen erkeklerde görülen bir başka özelliktir. Yalan söyleyen erkek normale göre daha heyebedava konuşur. Bu gibi özellikler bir erkeğin yalan söylediğini gösterir.

Kadınlara Özel Diğer Konular

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç